Зеленський здав аналізи перед дебатами

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Кандидат вирішив зробити це у приватній клініці.

Кандидат у президенти України Володимир Зеленський вранці 5 квітня здав аналізи, що було його умовою для дебатів із чинним президентом Петром Порошенком.

Онлайн-трансляція цього дійства йшла у Facebook, безліч журналістів знімали усе на камери.

Зазначимо, що Зеленський проходив медичний огляд у клініці "Євролаб". Напередодні у Порошенка заявляли, що власник цієї клініки - прихильник Зеленського.

Порошенко погодився перед дебатами пройти медичне обстеження разом із Володимиром Зеленським. Запросив його у медпункт на "Олімпійський". Зеленський не підтримав пропозицію Порошенка і запросив його здати аналізи у клініці "Євролаб". 

Нагадаємо, одразу після оголошення даних екзитполів про перемогу в першому турі президентських виборів 31 березня кандидат Володимир Зеленський заявив, що готовий до дебатів із опонентом, який потрапить разом із ним до другого туру. Наступного дня Національна суспільна телерадіокомпанія України запросила на теледебати Зеленського та чинного президента Петра Порошенка. Ще через день радник Зеленського Руслан Рябошапка заявив, що не бачить сенсу у дебатах. Водночас у соцмережах розпочалася хвиля під хештегом #хочубачитидебати.

2 квітня народні депутати Ірина Геращенко та Марія Іонова зареєстрували законопроект про обов’язкові дебати кандидатів в президенти перед другим туром виборів. Але керівник комітету Верховної Ради з питань свободи слова та інформаційної політики Вікторія Сюмар висловила сумнів у тому, що "правила можна змінювати під час гри".

Наступного дня, 3 квітня, сам Зеленський викликав Порошенка на дебати, але озвучив низку умов. Серед них – місце проведення на стадіоні "Олімпійський", але його адміністрація невдовзі заявила, що не отримувала заявок на проведення дебатів між кандидатами в президенти. 

Суспільне зі свого боку заявило, що організувати трансляцію зі стадіону "Олімпійський" технічно можливо, однак юридично зустріч кандидатів у президенти в такому форматі неможливо назвати дебатами. У Суспільному посилаються на положення Центрвиборчкому щодо проведення дебатів, у якому зазначено їхнє місце – студія національного мовника. Там готові провести дебати на "Олімпійському", якщо ЦВК змінить відповідні документи.

Уночі проти 4 квітня президент Порошенко відреагував на пропозицію Зеленського та погодився провести публічні дебати на стадіоні.

4 квітня кандидат в президенти Володимир Зеленський запросив екс-прем'єрку Юлію Тимошенко взяти участь у дебатах та стати в них "незалежним арбітром". У штабі Юлії Тимошенко вже повідомили, що розглядають ідею виступити арбітром дебатів між учасниками другого туру президентських виборів.

ВідеоСоціальні мережі рясніють відгуками щодо майбутніх дебатів

Рахунок 1:1 - так користувачі соцмереж оцінюють двобій Зеленського і Порошенка. Перший викликає чинного президента на дебати на стадіон, другий - хоч і нагадує, що треба уважно читати закон, але погоджується - стадіон, так стадіон. І тут вже користувачі соцмереж розмірковують. Найцікавіші думки зібрала ТСН.  

Соціальні мережі рясніють відгуками щодо майбутніх дебатів

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції