Зеленський призначив Баканова першим заступником голови СБУ

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Він також очолюватиме управління по боротьбі з корупцією.

Президент України Володимир Зеленський призначив юриста та співвласника студії "Квартал 95" Івана Баканова першим заступником голови Служби безпеки України.

Про це йдеться в указі президента №316.

"Призначити Баканова Івана Геннадійовича першим заступником голови Служби безпеки України", - йдеться в указі.

Окрім цього, він також буде начальником Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Центрального управління Служби безпеки України.

Нагадаємо, 20 травня Зеленський під час інавгураційної промови заявив, що розпускає Верховну Раду. Політики відреагували на це по-різному: ми зібрали їхні коментарі з цього приводу.

Вранці 21 травня в Адміністрації президента відбулись консультації із спікером Андрієм Парубієм, його заступниками, лідерами фракцій і депутатських об'єднань. У прес-службі Зеленського назвали головний аргумент для розпуску - "дуже низька довіра громадян до парламенту". Юридична підстава для розпуску – від 2016 року у ВР не існувало коаліції.

За словами голови Адміністрації президента Андрія Богдана, можливим є зменшення строків тендерних закупівель, які будуть проводитися ЦВК для провдення виборів до ВРУ. Окрім цього, Зеленський хоче внести зміни до закону України про вибори, а саме зменшити прохідний бар'єр до 3% та скасувати мажоритарну систему.

21 травня президент Володимир Зеленський підписав указ про розпуск Верховної Ради. Згідно з ним, позачергові вибори відбудуться 21 липня.

Відео Президент Володимир Зеленський підписав понад 10 указів, заповнивши ключові посади

Новим начальником Генерального Штабу призначив генерал-лейтенанта Руслана Хомчака. Першим помічником президента став бізнес-партнер та сценарист студії "Квартал 95" Сергій Шефір. Директор студії "Квартал 95" Сергій Трофімов - перший заступник Глави Адміністрації. І це не єдині кварталівці, які з високої позиції починають кар'єру чиновників.  

Президент Володимир Зеленський підписав понад 10 указів, заповнивши ключові посади

Залиште свій коментар

Вибір редакції