Зеленський призначив двох тимчасових очільників ОДА

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Керівників отримали Полтавська та Одеська облдержадміністрації.

Президент України Володимир Зеленський призначив виконувачів обов'язків Одеської обласної державної адміністрації та Полтавської ОДА.

Про це йдеться в указах опублікованих на сайті президента.

Згідно з документом Одеську ОДА очолила колишня заступниця Світлана Шаталіна.

"Тимчасово покласти виконання обов’язків голови Одеської обласної державної адміністрації на Шаталову Світлану Миколаївну", – зазначається в указі №412/2019

Також т.в.о. голови у Полтавської ОДА став перший заступник голови облдержадміністрації Олег Пругло.

"Тимчасово покласти виконання обов’язків голови Полтавської обласної державної адміністрації на Пругла Олега Євгеновича", – йдеться в указі №412/2019.

Раніше повідомлялося, що президент України Володимир Зеленський наполягає на тому, що мають бути звільнені всі глави обласних державних адміністрацій. За словами прессекретарки президента Юліії Мендель, зараз йде мова про звільнення 13 керівників областей. Паралельно з цим продовжується процес пошуку фахівців, які можуть стати очільниками ОДА.

Додамо, що Зеленський звільнив низки голів обласних державних адміністрацій і призначив 12 тимчасових виконувачів обов'язків.

ВідеоЗеленський видав десять указів про кадрові призначення

Один з них за кілька годин скасував. Олена Зеркаль, яка мала стати заступником глави АП з міжнародних питань, за даними ЗМІ, відмовилась від цієї посади і в себе на Facebook пообіцяла все чітко пояснити ввечері. Главою своєї Адміністрації Зеленський призначив Андрія Богдана. Цей крок відразу викликав шквал критики. Про команду президента Зеленського – у сюжеті.

Зеленський видав десять указів про кадрові призначення

Залиште свій коментар

Вибір редакції