Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Зеленський призначив свого постійного представника в Криму

Ним став юрист-міжнародник, який системно вивчає міжнародні злочини на Донбасі і в Криму.

Володимир Зеленський призначив Антона Кориневича постійним представником президента України в Автономній Республіці Крим.

Про це йдеться в указі, оприлюдненому 26 червня на сайті голови держави.

Зазначимо, Антон Кориневич - український юрист-міжнародник, кандидат юридичних наук, доцент. Раніше він працював заступником директора Інституту міжнародних відносин КНУ імені Тараса Шевченка.

Кориневич є фахівцем з міжнародного гуманітарного та міжнародного кримінального права та системно вивчає міжнародні злочини на Донбасі і в Криму.

Від 2014 року він як експерт бере участь у роботі правоохоронних органів України, міжнародних організацій, неурядових правозахисних організацій, робочих груп з питань Криму та Донбасу.

Окрім цього, Кориневич є розробником нормативно-правових актів, пов’язаних з окупацією Криму та збройним конфліктом на Донбасі – зокрема законопроекту №9438 про належну криміналізацію міжнародних злочинів.

Раніше віцепрем’єр-міністр України Павло Розенко оприлюднив імена восьми кандидатів від президента Володимира Зеленського на посади очільників обласних держадміністрацій. ТСН.ua розповідає, що відомо про кожного із кандидатів на очільників восьми українських областей.

ВідеоПрезидент Зеленський скасував понад 160 указів своїх попередників

Більшість документів скасували з метою дерегуляції бізнесу і через їхню застарілість. Цікаво, що на сайті президента раніше була зареєстрована петиція із проханням скасувати указ Кучми про обов’язкову шкільну форму. Батьки таку вимогу вважають дискримінаційною. Мовляв, деякі директори вимагають придбання шкільної форми, а цей одяг є дорогим.    

Президент Зеленський скасував понад 160 указів своїх попередників

Залиште свій коментар

Вибір редакції