Зеленський – про "референдуми": "Будь-які злочинні дії Росії нічого не змінять для України"

Дата публікації
Перегляди
1783
Час на прочитання
2 хв
Поділитись:
Facebook
Twitter
WhatsApp
Telegram
Viber
Зеленський – про "референдуми": "Будь-які злочинні дії Росії нічого не змінять для України"

Фото: Офіс президента України

Презент України Володимир Зеленський заявив, що цей фарс на окупованій території не можна назвати навіть імітацією "референдумів".

Україна діятиме, щоб захистити громадян у всіх областях.

Про це глава держави сказав у своєму відеозверненні 27 вересня.

Зокрема, він відзвітував про свій виступ на засіданні Радбезу ООН.

"Щойно взяв участь у засіданні Ради Безпеки ООН. (...) Злочин агресії проти нашої держави, фарс на окупованій території, який окупанти називають референдумами, підготовка чергової спроби анексії української території – все це кроки, якими Росія добиває Статут ООН", – сказав Зеленський.

Він додав, що закликав членів Радбезу "зупинити того одного, хто ставить себе проти всіх у світі". Президент переконаний, що це можливо. Можливо саме зараз, "коли остаточні руйнівні кроки ще поки не зроблені".

"Я підкреслив на засіданні Радбезу: реалізація Росією так званого кримського сценарію та чергова спроба анексії української території означатиме, що з цим президентом Росії немає про що говорити. Це чітко й зрозуміло", – наголосив глава держави.

"Будь-які злочинні дії Росії нічого не змінять для України. Ми визнаємо Статут ООН, ми визнаємо базові принципи співжиття народів і ми будемо діяти й надалі для того, щоб захистити нормальне життя в Україні, Європі та світі", – наголосив Зеленський.

"Ми будемо діяти, щоб захистити наших людей: і на Херсонщині, і в Запорізькій області, і на Донбасі, і в поки що окупованих районах Харківщини, і в Криму", – запевнив президент.

"Цей фарс на окупованій території не можна назвати навіть імітацією референдумів. Що намалюють замість результату – ми знали заздалегідь. Нібито явку, нібито відсотки. Навіть розвідці не треба було особливо старатися. Погоджені цифри для цього фарсу – були вкинуті у засоби масової інформації. Росія навіть не ховається", – розповів глава держави.

Він зазначив, що єдина раціональна відповідь на таку зухвалість окупанта – ще більше підтримки для України. Зеленський також подякував партнерам держави, які підтверджують таку підтримку: оборонну, фінансову, санкційну.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Війна Росії проти України
Наступна публікація