Зеленський прокоментував чутки про можливе скасування безвізу для України

Дата публікації
Перегляди
6570
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Зеленський прокоментував чутки про можливе скасування безвізу для України

Президент переконує, що із західними партнерами у нього "нормальна комунікація".

Чутки про можливе скасування безвізового режиму для України – безпідставні. Їх поширюють вітчизняні політики, які не мають на це повноважень.

Про це заявив президент України Володимир Зеленський під час робочого візиту на Прикарпаття у п'ятницю, 18 вересня, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

"Я знаю, хто розповсюджує цю інформацію. Мені відома ця політична партія, лідером якої є людина, яка досі вважає, що вона - монарх України, господар України, хоча у цієї людини було п’ять років відбудувати Україну", - заявив Зеленський.

Напередодні Верховна Рада проголосувала за сімох з 11-ти членів комісії, що ухвалюватиме кандидатуру нового антикорупційного прокурора. Фракції - "Голос", "ЄС" та "Батьківщина" голосували проти, бо вважали, що запропоновані кандидатури, "захищають корупціонерів і самі не можуть пояснити походження свого майна". Прозоре обрання глави САП є однією з умов надання Україні 600 мільйонів євро допомоги. А також критерієм, через який можуть зупинити безвіз, заявили опозиціонери.

Чутки про скасування безвізу для України поширюють вітчизняні політики без повноважень - Зеленський

Чутки про скасування безвізу для України поширюють вітчизняні політики без повноважень - Зеленський

Про важливість дотримання всіх процедур наполягали і в Єропарламенті. Депутатка Віола фон Крамон заявила, що український безвіз - під загрозою.

Натомість Зеленський переконує, що із західними партнерами у нього "нормальна комунікація".

Нагадаємо, що попередній очільник САП Назар Холодницький написав заяву про звільнення минулого місяця. Неабияке занепокоєння ключових європейських держав і Світового банку викликає процедура обрання його наступника. Робити це має спеціальна комісія.

Наступна публікація