Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Зеленський прокоментував висловлювання Коломойського про переорієнтацію України на Росію

Він підкреслює, що зовнішньою політикою має займатися президент, а не бізнесмен.

Президент України Володимир Зеленський заявив, що міжнародні відносини і зовнішньополітичний вектор країни – це прерогатива президента, а не окремих бізнесменів.

Так він прокоментував висловлювання великого підприємця Ігоря Коломойського про необхідність переорієнтації України на Росію, передає "Інтерфакс-Україна".

"Я хотів би, щоб я, як президент, думав про міжнародні відносини і вектор України, а не який-небудь бізнесмен в Україні. Мені здається, що це правильно. Я, уряд, суспільство можемо говорити про це, але це все-таки рішення державного рівня", - сказав Зеленський на брифінгу в Очакові.

У президента також запитали, чи можливе відновлення співпраці з Росією у військово-промисловій сфері після припинення війни на Донбасі, або ж це відбудеться після повернення з Криму. Зеленський відповів, що йому подобається, коли люди думають про те, що буде відбуватися після закінчення війни.

"Це дуже добре, тому що ми психологічно з вами хочемо завершити війну найближчим часом. Я думаю, що правильна відповідь, в принципі, людський, що коли ми закінчимо війну, повернемо всі території, ми будемо робити з вами все, що вигідно для економіки України, для робочих місць, для того, щоб піднімати наші підприємства", - сказав президент.

Нагадаємо, бізнесмен Ігор Коломойський дав інтерв’ю New York Times, де розповів про своє бачення переорієнтування України на Росію, стосунки з ЄС та США, наміри щодо "Приватбанку" та вигаданий людьми образ "ляльковода", в який він починає вірити.

В інтерв’ю Коломойський заявив, що замінити кредит МВФ, який вимагає реформ і боротьби з корупцією, може фінансування з Росії. "Ми візьмемо 100 мільярдів доларів у росіян. Я думаю, що вони із задоволенням дали б їх нам сьогодні", - сказав Коломойський.

ТСН.ua зібрав головне з розмови New York Times та Ігоря Коломойського.

Відео Проросійські заклики чи застереження Заходу: гучне інтерв’ю Коломойського для The New York Times

Путін хоче розведення сил у всьому Донбасі та продовження дії закону про особливий статус Донбасу. У Києві чітко відповіли, що більше розведень до зустрічі у "нормандському форматі" не планують. Бойовики тим часом активно провокують сили ООС. Вони обстрілюють наших із мінометів і великокаліберних кулеметів майже на межі розведення. На цьому тлі з'явилося вибухове інтерв'ю мільярдера Ігоря Коломойського журналісту американського The New York Times. Що значать його провокативні заяви – дивіться.  

Проросійські заклики чи застереження Заходу: гучне інтерв’ю Коломойського для The New York Times

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції