Зеленський провів перше засідання Нацради реформ, куди призначили Саакашвілі

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Президент назвав головні пріоритети у реформуванні.

Президент України Володимир Зеленський провів перше засідання Національної ради реформ за участю керівництва Кабінету міністрів і Верховної Ради.

Про це йдеться на сайті голови держави.

За словами Зеленського, говорити про ефективність будь-якої реформи можна лише у тому разі, якщо вона є результативною. "Будь-яка реформа – це перш за все результат. Коли ти йдеш по вулиці й почуваєшся в безпеці. Коли ти приходиш додому, а в кишені є гроші, тобто ти заробляєш. Тому для мене реформи – це можливість", – зазначив президент.

Глава держави наголосив на потребі судової реформи, адже в Україні існує великий запит на справедливість та безпеку. Крім того, критично важливо зробити ефективною систему охорони здоров’я. Президент також акцентував увагу на необхідності доступних кредитів для населення, реформування податкової системи, пришвидшення приватизації, відзначив позитивний прогрес у сфері діджиталізації та успіхи в галузі інфраструктури, зокрема в реалізації проекту "Велике будівництво".

"Реформи – це ще й про відповідальність. Хтось повинен нести відповідальність та давати результат. Тому я думаю, що це головне завдання для Національної ради реформ. Зробити все, щоб нам всім хотілося жити в Україні", – резюмував Зеленський.

Нагадаємо, Володимир Зеленський 7 травня призначив експрезидента Грузії та керівника Одеської області Міхеіла Саакашвілі головою виконавчого комітету Нацради реформ при президентові. Грузія вирішила відкликати свого посла в Києві для консультацій через це призначення. Саакашвілі вже розповів про свої обов'язки на посаді.

Відео "Він не зкурвився": Саакашвілі розповів, чому погодився "допомогти" Зеленському

"Я не чиновник, я збираюся допомогти йому. Якби я не бачив, що Зеленський хоче реформ, хоче змін, я б не погодився на роль весільного генерала" - заявив Міхеїл Саакашвілі у ток-шоу. Чому голова Виконавчого комітету реформ погодився допомагати Зеленському - дивіться.  

"Він не зкурвився": Саакашвілі розповів, чому погодився "допомогти" Зеленському

Залиште свій коментар

Вибір редакції