Зеленський розповів, де хоче жити після президентського терміну

Зеленський розповів, де хоче жити після президентського терміну

Офіс Президента України

Зеленський зауважив, що прагне змінювати життя навколо.

Глава держави Володимир Зеленський каже, що не шкодує про своє рішення йти в президенти. Зеленський заявляє, що після каденції хоче жити в Україні і прагне, аби й після президентства його поважали люди.

Про це завив президент України Володимир Зеленський під час виступу на Ялтинській міжнародній конференції (YES).

Зеленський, зокрема, уточнив, що, прокидаючись щоранку, він хоче жити і змінювати життя навколо, адже є громадянином України.

"Тому що закінчиться президентський термін, але ж я хочу жити саме в Україні", – запевнив Зеленський.

Президент України додав, що не жалкує про президентство, оскільки, на його думку, це можливість і виклик.

"Не жалкую, тому що це, напевно, можливість. Іноді бувають моменти, коли я думаю: навіщо все це, якщо ти в принципі іноді втрачаєш людяність, іноді втрачаєш відчуття деякої реальності, для цього ти повинен виходити на вулиці, спілкуватись з людьми і розуміти, що відбувається. Ти не повинен жити в акваріумі, але, тим не менш, пам'ятаючи, що це був виклик, ти на це пішов, і найголовніше – люди повірили, отже, не можна по-іншому. Ти ж поважаєш людей і хочеш, щоб вони поважали, не зараз, коли ти президент, а найголовніше – після", – висловився він.

Нагадаємо, під час пресконференції після першого року президентства Володимир Зеленський визнав, що за перший рік президентства його найбільше розчарували люди, але він не виключає другого терміну свого президентства.

Наступна публікація