Зеленський розповів деталі нового формату відносин із НАТО

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Він також зазначив, що Україна готова до отримання ПДЧ.

Президент України Володимир Зеленський розповів, що на зустрічі із генсеком НАТО Єнсом Столтенбергом вони домовились про оновлений формат співпраці.

Про це він заявив на брифінгу 31 жовтня.

"Сьогодні ми домовились про оновлений консолідований пакет проєктів і практичних заходів, обговорили перспективи нашої співпраці в рамках розширених можливостей НАТО. Я довів сьогодні, що Україна вже готова вийти на цей новий рівень партнерства з Альянсом", - розповів Зеленський.

Він також подякував НАТО за активну підтримку України та допомогу щодо протидії гібридним загрозам та переході на стандарти Альянсу. Окрему увагу він звернув на активну співпрацю у чорноморську регіону та підтримку Військово-морських сил України.

"Ми готові ще тісніше співпрацювати із Альянсом і прискорити підготовку до членства в НАТО, не знімаючи із порядку денного можливість приєднання України до плану дій щодо членства в НАТО. Ми готові вже сьогодні доводити, що Україна заслуговує такого формату відносин із Альянсом. Сподіваємось, що наш прогрес у втіленні норм та стандартів НАТО, а також новий формат нашої взаємодії з Альянсом буде визнано у подальших політичних рішеннях наших союзників", - підкреслив Зеленський.

Він також зазначив, що Україна продовжуватиме активно боротися із корупцією всередині держави та розвитком громадянського суспільства. 

"Щодо захисту прав національних меншин ми запевнили союзників, що Україна виконує всі рекомендації Венеціанської комісії щодо Закону України "Про освіту". Більше того – шість із семи рекомендацій українська сторона вже виконала", – наголосив він.

Нагадаємо, делегація НАТО на чолі із генсеком Єнсом Столтенбергом перебуває в Україні із дводенним візитом. У перший день вони відвідали Одесу.

Відео У Маріїнському палаці відбудеться засідання Комісїї Україна – НАТО: про що говоритимуть

Генсек НАТО Єнс Столтенберг зустрінеться із президентом Володимиром Зеленським. Вже за півгодини у Маріїнському палаці розпочнеться засідання Комісїї Україна – НАТО, яке відбудеться в рамках візиту Північноатлантичної ради Альянсу. Що відомо про зустріч – у сюжеті.  

У Маріїнському палаці відбудеться засідання Комісїї Україна – НАТО: про що говоритимуть

Залиште свій коментар

Вибір редакції