Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Зеленський розповів про дзвінок мамі, яка не хотіла дотримуватися карантину

Президент закликав українців переконати своїх батьків та бабусь із дідусями не виходити на вулицю.

Президент України Володимир Зеленський зізнався, що його мати Римма Володимирівна не хотіла дотримуватися карантину, запровадженого у зв’язку з поширенням коронавірусу.

Про це він заявив під час відеозвернення.

"Сьогодні я зателефонував своїй мамі, і всі ці дні я дуже прошу її залишатися вдома. І всі ці дні вона не дуже слухається. Каже: "Краще за мене ніхто не вибере потрібні продукти", але врешті-решт мені вдалося її переконати", - розповів він.

За словами Зеленського, його мама погодилася не виходити з дому без зайвої потреби.

"Друзі, зателефонуйте своїм батькам, своїм бабусям, дідусям, привезіть їм усе необхідне або замовте їм онлайн-доставку продуктів та ліків. Навчіть їх і самих замовляти таку онлайн-доставку. Зробіть усе, щоби мінімізувати їхні виходи на вулицю і контакти у магазинах, у банках та на пошті. Попросіть їх залишатися вдома. Не давайте, будь ласка, вірусу шансів", - додав глава держави.

Відео В Україні є перша людина, яка одужала від коронавірусу: звернення президента Зеленського

Президент України Володимр Зеленський записав звернення до громадян, у якому повідомив, що в Україні є перша людина, яка одужала від коронавірусної інфекції.  Більше про коронавірус в Україні

В Україні є перша людина, яка одужала від коронавірусу: звернення президента Зеленського

Нагадаємо, Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю.  Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордониРоботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень - від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентром спалаху в Україні стала саме Чернівецька область, де хворобу діагностують найбільше. Через активне поширення хвороби деякі українські області запровадили режим надзвичайного ситуації. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Залиште свій коментар

Вибір редакції