Зеленський розповів про "перше знайомство" з очільниками фракцій ВР і коли стане відомою дата інавгурації

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

В учасників зустрічі розійшлися думки щодо дати проведення інавгурації.

Дата інавгурації обраного президента України Володимира Зеленського стане відомою 14 травня під час засідання Верховної Ради.

Про це він заявив журналістам після зустрічі з народними депутатами в парламенті, пише УНІАН.

"Відбулась зустріч, перше знайомство. Ми запропонували нашу дату (інавгурації – прим.ред.), яку я вам сказав перед цим засіданням. Є різні думки у лідерів фракцій. Тому, напевно, дату ми, Україно, зможемо з вами зрозуміти тільки 14 травня на засіданні Верховної Ради. Вони будуть голосувати за нашу дату. Ну, побачимо", - сказав Зеленський.

Також обраний президент пояснив, чому важливо якнайшвидше визначити дату інавгурації.

"Є зв’язок з іноземними гостями, які просто хочуть зрозуміти і свій графік. Тому що всі хочуть приїхати до нас, до України, для цього святкування, для цього дуже серйозного дня", - додав він.

Зазначимо, на зустрічі були присутні лідер фракції "Самопоміч" Олег Березюк, голова фракції "Опозиційний блок" Вадим Новинський та співголова групи "Відродження" Віктор Бондар.

Нагадаємо, 21 квітня в Україні відбувся другий тур виборів президента України. Ввечері того ж дня з'явилися перші результати екзит-полів. Відповідно до Національного екзит-полу та екзит-полу ТСН, перемогу здобув Володимир Зеленський. Він отримав майже 75%, тоді як чинний президент Петро Порошенко - близько 25%. 

Порошенко на власній прес-конференції визнав свою поразку та наголосив, що не йде з політики. Через деякий час він зателефонував Зеленському, привітав його з перемогою та запропонував свою допомогу. Після оприлюднення даних екзит-полів, Зеленський дав першу прес-конференцію, на якій розповів про перші кадрові рішення, а також про перестановки серед учасників перемовин у Мінську.

23 квітня ЦВК оприлюднила результати обробки 100% електронних бюлетенів. Відповідно до них, Володимир Зеленський отримав більшість голосів майже у всіх регіонах України і набрав 73.22% голосів. Чинний очільник держави Петро Порошенко опинився на другому місці - за нього проголосували 24.45% виборців.  30 квітня Центральна виборча комісія офіційно оголосила результати другого туру президентських виборів та визнала Зеленського обраним президентом України.

Залиште свій коментар

Вибір редакції