Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Зеленський розповів про свої розчарування за перший рік президентства

Зеленський розповів про свої розчарування за перший рік президентства

Найбільше президент розкритикував мера Черкас.

Президент України Володимир Зеленський розповів, що за перший рік президентства його найбільше розчарували люди.

Про це він заявив під час пресконференції.

"Розчаровують не принципи і не бажання, народовладдя повинно бути, якщо ми йдемо до лібералізації нашої країни, і якщо ми бачимо таку демократичну, вільну країну. Так, вона суперечлива, вона складна. Розчаровують люди. Я просто не можу говорити про мера Черкас, я не знаю, як говорити, коли міський голова має 19 кримінальних проваджень. Я за один стіл з такими бандитами не сяду. Його обрали, це народ, це право народу України, обирайте бандитів, якщо хочете", - наголосив президент, зауваживши, що, на його думку, Анатолій Бондаренко поводився некоректно.

Також Зеленський розкритикував дії мера Черкас і назвав його "популістом", звинувативши у тому, що він не забезпечив наповненість аптек, не брав участі у замовленні захисних засобів тощо.

"Це просто якась політична боротьба. Я навіть не знаю, що це за людина.... Тому у мене й така реакція на місцеву владу. Я загалом не зрозумів, що сталося", - додав президент.

Нагадаємо, 30 квітня Черкаська міська вирішила суттєво послабити карантин в місті та дозволила роботу багатьох закладів від 1 травня. Хоча уряд збирався запроваджувати часткове скасування обмежень лише від 11 травня. Місцева влада пояснила, що черкаському бізнесу потрібно відновлювати роботу й заробляти собі на життя. 1 травня у відеозверненні "полум'яний" привіт меру Черкас передав президент України Володимир Зеленський і пообіцяв, що справою скасування карантину в місті займуться МВС та СБУ.

Наступного дня Бондаренко також у відеозверненні різко відповів главі держави.

Залиште свій коментар

Вибір редакції