Зеленський розповів про свою українську і на що перетворюється ввечері

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Володимир Зеленський не може звикнути до роботи президентом.

Президент України Володимир Зеленський все ще робить помилки, спілкуючись українською. Зокрема, йдеться про проблеми з наголосами і деякими слова. 

Про це він розповів в в інтерв'ю в ефірі телеканалу 1+1.

"Рівень української мови, на мою особисту думку, зростає, але я знаю, що є помилки з наголосами, із деякими словами. Хочу говорити краще. Може, і неможливо знати мову на 100%, але я намагаюсь. Практика, більше говорити. Краще з розумними людьми. Я спілкувався з людиною російською мовою і іноді забував слова, і кажу людині, яка поруч зі мною "Как это?" - і називаю українське слово. Тобто іноді вже й такі є приклади", - сказав Зеленський.

При цьому глава держави зазначив, що не може звикнути до роботи президентом. "До цієї роботи звикнути не можна. Люди ж як кажуть – до хорошого швидко звикаєш. А це реальне життя, дуже складне. Дуже складна професія, забирає всі сили, час, іноді бажання. Ти просто в кінці вечора із людини перетворюєшся в якийсь такий, знаєте, організм. Який не хоче ані думати, ані щось робити. Навіть не розумію іноді, про що говорить сім’я. І це виснажливо не тільки для мене, а й для родини. Тому що потім вони запитують у мене: "Ну що, ти згоден? Ми ж домовлялись сьогодні: о 20:00 зустрічаємось". А ти про це навіть не пам’ятаєш. Ну, рішення ж, як кажуть в Раді, ухвалено", - повідомив президент України.

Раніше голова Офісу президента Андрій Богдан повідомив, що Зеленський "дуже болісно сприймає" критику, яка лунає в його бік і щодо його команди. "Він утомився. Втома від негативу. Бо дуже багато негативу виливається на нас із засобів масової інформації – він це дуже болісно сприймає. Я більш до такого призвичаєний, я інколи йому кажу: "Припини читати Фейсбук, припини читати інтернет, це викривлена інформація. Суспільство не так усвідомлює ті чи інші наші дії". Це стовідсоткова правда. Але для нього це дуже болісно", - зізнався Богдан.

Відео Президент Зеленський в інтерв’ю розповів про подальшу долю "сірої зони" на Донбасі

Цього разу глава держави відповідає на запитання людини за кадром. Зеленський наголошує, що там, де вже розвели війська, обстрілів немає. Щодо соціальних ініціатив, то президент озвучив плани наступного року побудувати або реконструювати сто стадіонів, сто шкіл, сто дитсадків та придбати сто шкільних автобусів.  

Президент Зеленський в інтерв’ю розповів про подальшу долю "сірої зони" на Донбасі

Залиште свій коментар

Вибір редакції