Зеленський розповів, що робитиме зі ЗМІ, якщо стане президентом

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Шоумен хоче зробити українські ЗМІ незалежними.

Кандидат у президенти України Володимир Зеленський хотів би, щоб засоби масової інформації були незалежними. Про це розповів у інтерв'ю виданню "РБК-Україна".

На його думку, засоби масової інформації повинні бути максимально вільними. "Єдине, я б дуже мріяв, так як ми з вами одного поля ягоди, скажімо так, з однієї ніші, я б дуже мріяв, щоб преса була незалежною економічно, комерційно. Щоб її не можна було проплачувати - статті, видання, програмки на телебаченні. Ми думаємо про це", - заявив Зеленський.

Кандидат у президенти України розповів, що його команда обдумує законопроект про вільне телебачення.

"Щоб вони (телеканали - ред.) знаходили не тільки гроші з ринку. Поки ринок у нас слабкий, немає рекламного ринку. Я б хотів максимально шукати західні інвестиції для інвестування в свободу слова", - уточнив він.

Нагадаємо, 31 березня в Україні відбувся перший тур виборів президента України. Через тиждень ЦВК офіційно оголосила результати голосування. Згідно з результатами підрахунку 100% бюлетенів, до другого туру проходять Володимир Зеленський (30,24%) і Петро Порошенко (15,95%). Тимошенко посіла третє місце з результатом в 13,4%. Єдиним регіоном, де вона здобула перемогу, стала Івано-Франківська область. Порошенко переміг у Львівській і Тернопільській областях, Юрій Бойко - у Луганській та Донецькій областях, а Зеленський - у решті.

ВідеоЗеленський відзняв нове відеопослання на "Олімпійському"

Кандидат у президенти Володимир Зеленський традиційно зафільмував відеозвернення до Петра Порошенка зі стадіону "Олімпійський". Там уже почали зводити сцену для дебатів, які відбудуться 19 квітня. Утім, штаби кандидатів досі не можуть узгодити умови дебатів.    

Зеленський відзняв нове відеопослання на "Олімпійському"

Залиште свій коментар

Вибір редакції