Зеленський розповів, як ставиться до "зашкварів" нардепів "Слуги народу"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Гарант згадав, що його політсила обіцяла проводити очищення.

Президент України Володимир Зеленський в оприлюдненому Офісом президента відео розповів про те, як сприймає скандали довкола політиків від партії "Слуга народу".

"Для мене, якщо якийсь депутат партії "Слуга народу", якщо він там… таке є слово "зашкварився", то я відчуваю на собі всю вину. Тому що ця людина в партії "Слуга народу". Ось і все", - наголосив він.

Гарант додав, що проконтролювати всіх депутатів просто неможливо.

"Ми говорили, що буде очищення. І ми повинні це робити", - наголосив Зеленський.

Один робочий день Президента України.

Що таке відповідальність для Президента України та яким людям він довіряє? З якої причини важливо, щоб країна перестала функціонувати в ручному режимі? Чому державі вкрай потрібні не лише молоді фахівці, а й ті, яким 40+? На ці та інші важливі питання в рамках одного насиченого робочого дня відверто відповів Володимир Зеленський.

Опубліковано Офіс Президента України Вівторок, 11 лютого 2020 р.

Нагадаємо, нещодавно у соціальних мережах жваво обговорювали пораду від нардепа "Слуги народу"  Євгенія Брагара пенсіонерці щодо продажу собаки, аби зекономити гроші на сплату комуналки. Розкритикували слова народного обранця і у "Слузі народу". Брагар за свою пораду вибачився і заявив, що новий у політиці, а тому ще не навчився відповідати на "чутливі запитання".

"Хочу наголосити, що не мав на меті когось образити, лише хотів звернути увагу на випадки несправедливості, коли люди, які не потребують допомоги, користуються субсидіями, приховуючи маєтки і свій розкішний спосіб життя. Приношу вибачення всім, кого могли образити мої слова", - написав народний обранець у фейсбуці.  

Згодом він пообіцяв навідатися до пенсіонерки, однак свого слова не дотримався

Залиште свій коментар

Вибір редакції