Зеленський розповів, за яких умов Білорусь може отримати свій Майдан

Зеленський розповів, за яких умов Білорусь може отримати свій Майдан

Зеленський не вважає себе "фахівцем з Білорусі".

Президент України Володимир Зеленський заявив, що він підтримує білоруський народ. 

Про це глава української держави розповів у інтерв’ю австрійській газеті Wiener Zeitung. 

"Люди борються за свободу та демократію, без агресії та насильства. Ніхто не кидає каміння, ніхто не підпалює будівлі. З багатьма демонстрантами жорстоко поводиться держава. Мені важливо, щоб не було ванни в крові. Якщо держава відмовиться вести діалог з народом, Білорусь може отримати щось на зразок Майдану. Те, чого я ще не бачу, але я не фахівець з Білорусі, - це символічний лідер, навколо якого люди можуть зібратися. У будь-якому випадку важливо, щоб білоруси самі вирішували своє майбутнє. Жодна країна не може втручатися у внутрішні справи іншої країни", - переконаний український президент. 

Він додав, що з погляду дипломатії, розумно почекати, поки ситуація в Білорусі знову не стабілізується. 

"У будь-якому випадку, ми завжди підтримували дружні стосунки з білоруським народом. І в будь-якому випадку люди будуть існувати довше, ніж політики на чолі держави", - резюмував він. 

Читайте також: 

Відео Лукашенко зустрівся з Путіним та близько 500 протестувальників у СІЗО – новини з Білорусі

Лукашенко побачився з Путіним у Сочі та отримав півтора мільярди доларів допомоги. А Білорусь лихоманить від арештів і крові. Щонайменше п'ять сотень людей залишаються в Мінських СІЗО, після недільного "Маршу героїв" – так назвали цю акцію самі протестувальники. За підрахунками опозиції, у ній взяли участь близько 150 тисяч мітингарів. Деякі з них навіть дійшли до елітного дачного селища Дрозди, де живе білоруська владна верхівка, зокрема, й Олександр Лукашенко. Повні випуски дивіться на 1+1 video

Лукашенко зустрівся з Путіним та близько 500 протестувальників у СІЗО – новини з Білорусі

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів