Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Зеленський "штовхнув" Полторака. Що говорять на Банковій і в Міноборони про ймовірний інцидент

Степан Полторак сказав журналісту, що нічого з боку глави держави не було.

Під час огляду президентом України експериментальних модулів для розміщення військовослужбовців у польових умовах нібито стався інцидент. На відео, яке було оприлюднено в Інтернеті, зафіксовано приїзд Володимира Зеленського, який підійшов до членів своєї команди. Із ними був міністр оборони Степан Полторак. Глава Міністерства почав підходити, але зробив різкий крок назад. У цей момент було видно помах руки Зеленського. Зрозуміти точно, що сталося, точно важко, адже у цей момент проходив оператор, який знімав візит. 

У коментарі ТСН.ua прессекретар президента України Юлія Мендель повідомила: "Коли побачите те, про що ви написали, дайте знати :) Якщо ніхто не бачить, то про що говорити". 

Ірина Побєдоносцева, яка опікується комунікаціями в Офісі президента, ТСН.ua написала: "Та, це дурниця якась".

У Міністерстві оборони спростували наявність інциденту. "Інформація не відповідає дійсності. Він і Хомчак зробили крок назад, щоб президент поспілкувався із заступником Глави офісу президента", - заявила прессекретарка Полторака Вікторія Кушнір.

Своєю чергою, журналіст Юрій Бутусов у своєму Facebook написав таке: "Однак Полторак сказав, що жодного інциденту не сталося. З його слів справа була так. Після привітання міністра і начальника Генштабу Хомчака, президент підійшов до заступників голови Рябошапки і Тимошенка. Мабуть, президент хотів щось їм сказати наодинці з іншої теми. Тому він повернувся в бік міністра і сказав "Секундочку!" Сказано це було, за словами міністра, коректно, без чогось загрозливого. Після кількох слів, зустріч пішла за планом".

Залиште свій коментар

Вибір редакції