Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Зеленський та Богдан почали сперечатися з нардепом у фейсбуці через обіцянку про 175 млн на дороги в селі

Президент упевнений, що саме мажоритарник Іванчук має знайти гроші на ремонт у чужому окрузі.

Народний депутат Андрій Іванчук, який пообіцяв президенту знайти поза бюджетом 175 млн грн на ремонт дороги, спробував інакше інтерпретувати їхню домовленість.

На своїй сторінці у фейсбуці він виклав пост та відео, де каже таке: "Думаю, глава держави мав на увазі використати мій досвід і допомогти переможцю від "Слуги народу" на сусідньому виборчому окрузі правильно оформити документи, зробити проект і, відповідно, технічну документацію, щоб вирішити проблеми цього округу".

Пост Іванчука

Виправляти непорозуміння у коментарі прийшли президент Володимир Зеленський та глава ОП Андрій Богдан.

"Ні. Президент вірить, що Ви профінансуєте ці роботи!" - написав Богдан. Водночас Зеленський залишав коментар: "Ні, пане Іванчук, ви пообіцяли, тому фінансуйте".

Коментарі Зеленського та Богдана

Раніше президент Володимир Зеленський під час візиту на Івано-Франківщину зобов’язав мажоритарника Андрія Іванчука профінансувати будівництво дороги на 175 мільйонів гривень. Нардеп має знайти гроші поза бюджетом, інакше Зеленський обіцяє роздати його номер і адресу місцевим. При цьому Іванчук як самовисуванець переміг на 88-му окрузі, але обіцянка стосується дороги біля села Космач. Воно розташоване у 89-му виборчому окрузі, де переміг мажоритарник від "Слуги народу" Володимир Тимофійчук.

Відео Зеленський запропонував бізнесменам Прикарпаття виділити гроші на ремонт аеропорту та доріг

Без звільнень минув перший візит президента на Прикарпаття. Натомість Володимир Зеленський шукав і, схоже, знайшов у бізнесменів гроші на ремонт Івано-франківського аеропорту, однієї дороги та зруйнованих чисельними повенями мостів. А заодно представив нового очільника області. Про деталі насиченого візиту – у сюжеті.  

Зеленський запропонував бізнесменам Прикарпаття виділити гроші на ремонт аеропорту та доріг

Залиште свій коментар

Вибір редакції