Зеленський та Кальюлайд домовились співпрацювати в галузі електронного урядування

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Лідери держав обговорили багато важливих питань.

Президенти України та Естонії Володимир Зеленський і Керсті Кальюлайд після зустрічі підписали спільну заяву щодо подальшої співпраці. Спільну заяву опублікував сайт президента України.

"Президенти відзначили далекосяжні двосторонні відносини та значний потенціал для подальшого розвитку співробітництва. Побудувавши міцне партнерство, Україна та Естонія поділяють бачення щодо єдиної та вільної Європи", - йдеться у заяві.

Зазначається, що лідери держав підтвердили свою тверду прихильність до міжнародного права та основних принципів міжнародних відносин. Вони закликали Російську Федерацію скасувати незаконну окупацію Криму та припинити свою агресію, що триває на Донбасі.

"Глави держав домовилися активізувати двосторонню співпрацю на міжнародній арені, особливо під час непостійного членства Естонії в Раді Безпеки ООН на 2020-2021 роки, з метою сприяння мультилатералізму, повазі до міжнародного права, демократії, прав людини та верховенства права, також з огляду на наслідки російської агресії проти України", - уточнили у пресслужбі.

Вони запланували активізувати співпрацю в галузі електронного урядування та діджиталізації публічного сектору, серед іншого шляхом використання відповідного досвіду та лідерства Естонії у цих сферах.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у Таллінні 26 листопада відбувається зустріч президента України Володимира Зеленського, який перебуває в Естонській Республіці з офіційним візитом, з президентом Естонії Керсті Кальюлайд. 

Відео Зеленський записав відеозвернення до українців, де розповів про події минулого тижня

Президент влаштував прогулянку урядовим кварталом, під час якої розповів про головні події тижня, що минув. Ролик виклав на своїй сторінці у Facebook. До цього подібні монологи він записував за кермом дорогої "Тесли". Сьогодні ж обрав піший формат. Зеленський похвалився поверненням кораблів з Росії, ухваленням у першому читанні закону про землю, відкриттям мосту у Станиці Луганській.  

Зеленський записав відеозвернення до українців, де розповів про події минулого тижня

Залиште свій коментар

Вибір редакції