Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Зеленський та Трамп в телефонних розмовах знайшли “хімію стосунків” - Чалий

Посол України в США спрогнозував дати особистої зустрічі президентів.

Посольство України в США щільно працює над організацією візиту українського президента Володимира Зеленського до Сполучених Штатів Америки. Про це розповів посол України у США Валерій Чалий “Голосу Америки”.

За словами посла, між Зеленським та Трампом вже склалось приязне спілкування телефоном. Втім, для плідного візиту необхідно підготувати змістовні питання, що потребують вирішення під час зустрічі очільників держав.

“Ні президенту Зеленському, ні Україні, ні Сполученим Штатам не потрібна картинка, просто картинка між двома президентами. Вони між собою знайдуть хімію. Вони в телефонних розмовах між собою знайшли цю хімію стосунків. Інша справа, який зміст (зустрічі) буде”, - наголосив Чалий.

За словами дипломата, цього тижня до США прибудуть представники президента, аби взяти участь у підготовці візиту Зеленського. Згідно з прогнозами Чалого, зустріч відбудеться у найближчі місяці - серпень-вересень.

Раніше президент України Володимир Зеленський висловив упевненість, що Дональд Трамп вирішить питання "Північного потоку-2" на користь України.

Залиште свій коментар

Вибір редакції