Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Зеленський у Тернополі подискутував з активістами, які зустріли його криками "Ганьба"

Їх цікавило, чи будуть покарані депутати, які освистали в Раді бійця-добровольця АТО Яну Зінкевич.

1 листопада в Тернопільській облдержадміністрації президента України Володимира Зеленського зустріли криками "Ганьба!". Те ж саме потрилося, коли він залишав ОДА.

Про це повідомляє сайт міста.

Як зазначається, Зеленського обступили "дещо агресивні молодики" та серед іншого запитали, чи будуть покарані депутати зі "Слуги народу", які у Верховній Раді освистали під час виступу бійця-добровольця АТО Яну Зінкевич, а також кричали їй "Ганьба!".

 "А щодо вигуків, то потрібно буде як слід вивчити це питання. Я вважаю, що не можна у Верховній Раді кричати "Ганьба!". Я коли сьогодні заходив, внизу мені теж кричали "Ганьба!". Я ж не нижчий за народного депутата, це неправильно таке кричати. Мені так здається. Щодо Яни – я розберуся, що там було, бо я не бачив. Може депутати не до неї кричали", – сказав Володимир Зеленський.

Як передає сайт Тернополя, після цього Зеленський не поїхав оглядати "Водну арену", як було заплановано, а одразу подався в аеропорт і відлетів з міста.

Зазначимо, 29 жовтня, під час ранкового засідання Верховної Ради представники фракції "Слуга народу" блокували трибуну через слова народної обраниці від "Європейської солідарності" Софії Федини про Зеленського - напередодні вона разом із волонтеркою Марусею Звіробій різко розкритикували манеру спілкування президента з ветеранами у Золотому. Жінки припустили, що в один з таких візитів до зони ООС Зеленський може потрапити під обстріл або стати жертвою замаху.

"Слуги народу" виступили з трибуни, і засідання продовжилося. Слово взяла нардеп від "ЄС" Яна Зінкевич. Вона згадала нещодавній виступ нардепа від "Слуги народу" Євгена Шевченка на каналі російських пропагандистів. Вона вважає, що з нього мають зняти недоторканність депутата. Слова ж Федини Зінкевич назвала емоційним виступом, що "звучить у думках мільйонів".

Залиште свій коментар

Вибір редакції