Зеленський уперше після одужання від коронавірусу вирушив у робочу поїздку

Зеленський уперше після одужання від коронавірусу вирушив у робочу поїздку

Фото: Офіс президента України

Президент 26 листопада перебуває у Дніпропетровській області.

Президент України Володимир Зеленський, який лише кілька днів тому одужав від інфікування коронавірусом, поїхав у першу поїздку після повернення до традиційного формату роботи. Сьогодні, 26 листопада, український лідер перебуває в Дніпропетровській області.

Про це повідомляє пресслужба глави держави.

На Банковій розповіли, що Володимир Зеленський планує долучитися до церемонії прощання з уже колишнім очільником головного космічного центру України - конструкторського бюро "Південне" Олександром Дегтяревим. Його життя забрав коронавірус 24 листопада.

Також президент має намір оглянути об’єкти, які зводять у межах програми "Велике будівництво". Разом із Зеленським у робочу поїздку поїхав і керівник його Офісу Андрій Єрмак, котрий теж перехворів коронавірусом.

Нагадаємо, 23 листопада, президент Володимир Зеленський і керівник Офісу глави держави Андрій Єрмак повідомили, що одужали від коронавірусу.  

Як відомо, позитивні результати тестів на коронавірус Андрій Єрмак та Володимир Зеленський отримали 9 листопада Лікувалися вони в столичній "Феофанії", де і працювали, де зі спеціально облаштованого кабінету глава держави проводив селекторні наради. 

Згодом головний лікар "Феофанії" запевнив, що президент перебуває в лікарні на таких самих умовах, що й інші. 

Зеленський та Єрмак одночасно одужали від коронавірусу

Зеленський та Єрмак одночасно одужали від коронавірусу

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Зеленський Володимир Олександрович
Наступна публікація