Зеленський увільнив виконувача обов'язків голови Миколаївської ОДА, від якого раніше вимагав відставки

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Бонь працює в Миколаївській ОДА останні чотири роки.

Президент України Володимир Зеленський увільнив В’ячеслава Боня від тимчасового виконання обов’язків голови Миколаївської облдержадміністрації.

Про це йдеться в указі глави держави №603/2019 від 19 серпня.

Місяць тому, 17 липня, Зеленський під час візиту до Миколаєва запропонував Боню самому написати заяву на звільнення через ситуацію з місцевим аеропортом, пише УНІАН. Тоді президент сказав, що з ремонтом аеропорту склалася дивна ситуація, яка викликає багато запитань. За його словами, це стосується ефективності використання коштів. Зеленський поцікавився у гендиректора аеропорту Федора Барни, скільки треба коштів і які строки добудови, який пасажиропотік. Керівник летовища розповів, що останніми були чартерні польоти в липні, а регулярні рейси не виконуються, зокрема через брак диспетчерів. Заступник міністра інфраструктури Юрій Лавренюк відповів, що диспетчерів не направляють саме через відсутність завантаження і чітких графіків регулярного авіасполучення. Президент звернувся з проханням направити диспетчерів на певний період – для експерименту, а гендиректор аеропорту має забезпечити авіаперевізників.

Присутні журналісти та активісти закликали президента допомогти, щоб було проведено розслідування щодо використання коштів на ремонт летовища. Крім того, наголошувалося, що в області є проблема з криміналітетом, рейдерськими захопленнями, корупцією тощо.

"Ви робите такий вираз обличчя, наче ви ні до чого і вперше прийшли. Чому ви до людей ставитесь, як до скотів?.. Усі кажуть, що Миколаїв є бандитським містом. Це нормально? Чиновники поводяться, як бандити", – звернувся до присутніх миколаївських чиновників Зеленський.

Він тоді повідомив, що шукають кандидатуру на посаду голови Миколаївської ОДА, та закликав активістів запропонувати, кого вони хотіли би бачити очільником облдержадміністрації.

Бонь працює в Миколаївській ОДА останні чотири роки. Спочатку був заступником голови, а потім - першим заступником. Він поки що й залишиться працювати в ОДА на посаді першого заступника, адже з цієї посади його не звільняли.

Відео В.о. голови Миколаївської ОДА пообіцяв Зеленському написати заяву на звільнення

Чергова поїздка президента Зеленського регіонами позначилась конфліктом з місцевим керівництвом. Окрім чиновників, в аеропорту на Миколаївщині його зустрічали кілька десятків активістів та підприємців. Вони поскаржилися на корупцію та бездіяльність влади. В результаті виконувач обов'язків голови обладміністрації В'ячеслав Бонь пише заяву на звільнення.  

В.о. голови Миколаївської ОДА пообіцяв Зеленському написати заяву на звільнення

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції