Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Зеленський уже проводить консультації із майбутнім главою Уряду

Президент хоче бачити на посаді професійного економіста.

Президент України Володимир Зеленський заявив, що проводить консультації з майбутнім прем'єр-міністром. 

Про це він повідомив після голосування на виборах

"Я скажу чесно, але це може не сподобатися окремим людям, які пройдуть до парламенту, бо вони бачать себе на цьому місці. Знову ж таки у мене тут незмінна позиція: я вважаю, що ця людина повинна бути абсолютно професійним економістом, який не повинен мати жодного політичного руху. Я хочу, щоб це був абсолютно незалежна людина, яка ніколи не була ні прем'єр-міністром, ні спікером, ні лідером якоїсь фракції. Я бачу такого лідера. Чесно вам скажу: проводяться консультації, розмовляю. Хочу мати уявлення", - сказав глава держави.

Раніше Зеленський заявляв, що майбутній український уряд буде технократичним. "Моє бачення - зробити Україну однією з найбільш швидких у зростанні економік в Європі. Я очолюю це бачення, і мій новий професійний і технократичний уряд буде працювати відповідно. Ласкаво просимо в країну свободи", - зазначив він.

Після голосування лідерка "Батьківщини" Юлія Тимошенко заявила, що ніхто не знає, хто буде майбутнім прем'єр-міністром. Вона прямо не відповіла на питання, чи готова очолити український уряд. 

Відео В Україні відбуваються позачергові вибори до парламенту

Голосування на виборах до Верховної Ради України розпочалися о 08:00 і триватиме до 20:00. Сьогодні українці ще обирають за змішаною системою - обираючи політичну партію та депутата-мажоритарника. 50% парламенту складуть депутати обрані за списками політичних партій, ще половину - обрані індивідуально.  

В Україні відбуваються позачергові вибори до парламенту

Залиште свій коментар

Вибір редакції