Зеленський ветував закон про введення єдиного рахунку для сплати податків зі скандальною "тютюновою" правкою

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Нині що саме запропонував президент невідомо.

Президент України Володимир Зеленський повернув ухвалений Верховною Радою закон про впровадження єдиного рахунку для сплати податків і зборів, єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування без підпису і додав свої пропозиції.

Про це повідомляється на сайті парламенту.

"Повернуто з пропозиціями президента", - вказано в карті законопроєкту.

Зазначимо, станом на 17-30 текст пропозицій відсутній.

Нагадаємо, Верховна Рада ухвалила законопроєкт №1049 про введення єдиного рахунку для сплати податків і зборів 4 жовтня, згідно з ним для оптових і роздрібних торговців тютюновими виробами встановлюватиметься фіксована маржа на рівні 7% і 13% від максимальної роздрібної ціни за пачку.

Відео Що думають українці про позапланове збільшення акцизу на тютюн - опитування "Сніданку"

Більше 100 гривень за пачку сигарет. Саме стільки вже за кілька років доведеться платити українським курцям через щорічне збільшення акцизу на тютюн. Чергове подорожчення відбудеться вже за кілька днів. Але в Кабміні вирішили цим не обмежуватися: за кілька місяців позапланово збільшать акциз. А це - нове зростання цін. Що про це думають українці - досліджував Сніданок.

Що думають українці про позапланове збільшення акцизу на тютюн - опитування "Сніданку"

Напередодні під час засідання профільного комітету до проєкту закону внесли поправки народні депутати Юрченко та Дубинський. Згодом Рада намагалася постановою скасувати рішення про ухвалення його у другому читанні, проте голосів невистачило, і 5 лютого документ направили на підпис президенту.

У відповідь тютюнові компанії почали говорити про згортання бізнесу.

Залиште свій коментар

Вибір редакції