Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Зеленський вийшов із бізнесу і отримуватиме дивіденди - близький друг обраного президента

За словами Сергія Шефіра, Зеленському залишилось поставити "один-два підписи" для повного виходу з бізнес-структур.

Володимир Зеленський на час своєї президентської каденції вийде з бізнес-структур, але після завершення роботи поверне свою частку.

Про це в інтерв’ю виданню TheБабель заявив бізнес-партнер і кращий друг новообраного президента Сергій Шефір.

"Він вийшов (із бізнесу – Ред.). Може там один-два підписи залишилися. Віддав комусь свою частку. Може мені, може Борису, я не пам'ятаю. Це настільки неважливо, тому що ні я, ні Борис його точно не підставимо і не підведемо", - сказав Шефір, кандидатуру якого розглядають на посаду глави Адміністрації президента.

За словами Шефіра, Зеленський отримуватиме дивіденди від роялті. "Віддав якесь право голосу, вплив. Він буде отримувати дивіденди від роялті, якісь бренди залишилися на ньому. У нас є домовленість, що ми повернемо його частку по завершенню п'яти років", - додав він.

Друг Зеленського також повідомив, що наразі основний прибуток "Квартал" отримує від телебачення, а до 2014 року – це були прибутки від бізнесу в Росії.

У січні повідомлялось про те, що Зеленський вийшов зі складу кіпрської компанії Green Family LTD, якій належить російська кінокомпанія "Ґрін Філмз". Саме ця компанія була в центрі розслідування програми "Схеми". Журналісти повідомляли, що ця компанія принесла власнику прибуток у 13 мільонів доларів. У Зеленського ж пояснювали, що ці гроші є авторськими відрахуваннями за зняті до початку воєнних дій стрічки.

ВідеоТреба вже працювати: Зеленський наполягає на проведенні інавгурації 19 травня

Незгодних з результатами виборів немає: без ніяких оскаржень з боку опонентів президентом України обрано Володимира Зеленського. За нього віддали свої голоси понад 73% виборців, що прийшли на дільниці. Державний апарат дотримався усіх легітимних процедур для визнання Зеленського обраним президентом України. Щоби закінчити формальності, йому залишилося присягнути на вірність українському народові та набути повноважень - це усе називається інавгурацією. Довкола дати урочистої події точилися суперечки цих днів. Чи домовились – далі в політичному огляді.    

Треба вже працювати: Зеленський наполягає на проведенні інавгурації 19 травня

Залиште свій коментар

Вибір редакції