Зеленський відповів на петицію з вимогою залишити Супрун на чолі МОЗ

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Президент подякував українцям за розуміння необхідності продовження реформ.

На сайті президента України Володимира Зеленського з'явилася відповідь на петицію з вимогою залишити керівником Міністерства охорони здоров’я Уляну Супрун з командою та продовжити реалізацію стратегії реформування сфери охорони здоров’я, яка набрала понад 25 тисяч голосів.

"Ми не маємо іншого шляху, ніж розбудова стратегічно орієнтованої державної політики, у якій, зокрема, здоров’я людини є одним із головних пріоритетів розвитку країни. Водночас повідомляю, що постановою Верховної Ради України від 29 серпня 2019 року № 12-ІХ міністром охорони здоров’я України призначено Зоряну Степанівну Скалецьку", - написав він.

Також Зеленський нагадав, що 4 вересня 2019 року на засіданні Кабінету міністрів було ухвалено рішення про підтримку заяви першого заступника міністра охорони здоров’я України Уляни Надії Супрун щодо звільнення її з посади за власним бажанням.

"Дякую всім, хто долучився до цієї петиції, за активну громадянську позицію та розуміння необхідності продовження трансформації галузі охорони здоров’я", - додав президент.

Нагадаємо, 29 серпня виконувачка обов’язків міністра охорони здоров’я Уляна Супрун, а також її заступники Павло Ковтонюк та Олександр Лінчевський подали заяви про звільнення з посад. 30 серпня під будівлею МОЗу зібралися люди, щоб висловити подяку Супрун за роботу. Вона пообіцяла, що і далі публікуватиме у своєму фейсбуці цінні поради та розвіюватиме медичні міфи.

Залиште свій коментар

Вибір редакції