Зеленський відповів на виклик Порошенка та знову покликав його на дебати на Олімпійський

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Зеленський підтвердив свої наміри дебатувати із Порошенком 19 квітня на стадіоні.

Кандидат в президенти Володимир Зеленський відповів на виклик чинного президента Петра Порошенка щодо дебатів. Він знову підтвердив свою позицію і покликав президента на НСК "Олімпійський" 19 квітня.

Про це Володимир Зеленський сказав в ефірі "Право на владу" під час телефонної розмови. Водночас у студії був присутній президент Порошенко – до студії він прийшов несподівано і викликав Зеленського.

Зеленський фізично не зміг прибути до студії через візит до Франції, тому відповів телефоном.

"Що стосується дебатів, ми домовилися, і я запропонував 19 числа на НСК Олімпійському. Я запросив пана Порошенка на дебати. Він сказав "стадіон, так стадіон" і прийняв ці умови […] Тому я запрошую на дебати, які підтвердив Петро Порошенко, 19 числа на Олімпійському", - зазначив Зеленський.

Володимир Зеленський відповів Петру Порошенку на запрошення на дебати.

Запрошую Президента Петра Порошенка на дебати 19 квітня на НСК "Олімпійський". Зараз я не маю фізичної можливості фізично приїхати у студію програми "Право на владу", бо мене немає у країні. Про це було добре відомо Президенту Петру Порошенку. Про це повідолмив у прямому ефірі кандидат у президенти України Володимир Зеленський. 14 числа я і вся країна чекатиме Володимира Зеленського на НСК "Олімпійський". 19 квітня у студії Суспільного. Це вимога закону. Про це у прямому ефірі "Право на владу" заявив Президент України Петро Порошенко.

Posted by ПРАВО НА ВЛАДУ on Thursday, April 11, 2019

Нагадаємо, 31 березня відбувся перший тур президентських виборів. Увечері стали відомі результати екзит-полів - згідно з ними, найбільше голосів набрали Володимир Зеленський та Петро Порошенко. За даними обробки 100% електроних протоколів ЦВК Зеленський набрав 30,24%, а Порошенко - 15,95%  голосів виборців. 1 квітня Національна суспільна телерадіокомпанія України запросила на теледебати обох кандидатів у президенти. Спочатку команда Зеленського відмовилася від пропозиції. Українці почали ширити у соцмережах хештег #хочубачитидебати. 

Увечері 3 квітня кандидат у президенти, шоумен Володимир Зеленський викликав чинного президента Петра Порошенка на дебати на НСК "Олімпійський" і висунув низку умов. У ніч проти 4 квітня Петро Порошенко заявив, що готовий дебатувати на стадіоні зі своїм суперником у другому турі виборів президента. 

Детальніше у нашій інтерактивній хроніці: 

 

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції