Зеленський відповів на запитання про свої перші кроки на посаді президента

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Він обіцяє боротися з корупцією та робити все для припинення вогню на Донбасі.

Кандидат у президенти Володимир Зеленський, який за даними екзит-полів перемагає у другому турі виборів, у включенні в трансляції ТСН відповів про своїй перші кроки на новій посаді.

"Ми будемо робити усе для України - ми її об'єднали. Ми зібрали велику команду, яка буде працювати заради українського народу. Я стану гарантом Конституції. Ми будемо захищати нашу країну. Ми будемо робити все, аби припинити вогонь на Донбасі. Будемо робити законопроекти, боротися з корупцією", - заявив Зеленський.

Відео "Це наша перемога": ексклюзивна промова Зеленського до глядачів ТСН

Зеленський ексклюзивно дав інтерв’ю ТСН: він подякував українцям та розповів про подальші плани.  

"Це наша перемога": ексклюзивна промова Зеленського до глядачів ТСН

Також він анонсував свою поїздку Україною. "Я хочу побачити кожне місто, кожну область України, поговорити з людьми про їхні проблеми. І ми будемо це вирішувати з моєю чесною демократичною молодою командою", - розповів кандидат.

На запитання, чи був результат несподіванкою для нього, заявив, що "трішечки очікували". Зеленський наголосив, що "результат серйозний і дуже відповідальний". "Це результат не лише мій, а усієї нашої команди. І це результат народу України", - підсумував політик.

Раніше Зеленський виступив із першою промовою після оприлюднення результатів. Він подякував дружині, колегам, правоохоронцям, українським військовим. "Я обіцяю, що ніколи не підведу вас всіх", - сказав він. Також Зеленський звернувся до всіх пострадянських країн.

Нагадаємо, 21 квітня в Україні відбувся другий тур виборів президента України. Згідно з даними Національного екзит-полу та екзит-полу ТСН, перемогу здобув Володимир Зеленський. Він отримав майже 75%, тоді як чинний президент Петро Порошенко - близько 25%.

Залиште свій коментар

Вибір редакції