Зеленський відповів, скільки піде часу на припинення війни та чи готовий до зустрічі з Путіним

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

На його думку, оскільки війна йде з Росією, з нею необхідно говорити.

Кандидат у президенти Володимир Зеленський заявив, що для України зараз головне завдання не просто зупинити війну, а зробити перші кроки - припинити стрілянину.

Про це він заявив в інтерв'ю каналу "Україна".

На його думку, цей перший етап має відбутись якомога швидше. "Для припинення вогню ми не можемо собі дозволити якийсь довгий процес" - сказав він.

Зеленський зазначив, що готовий до зустрічі з Путіним. Він наголосив, що війна йде з Росією, тому з нею треба говорити. "Мають бути переговори і дипломатичний формат перемовин з Росією у присутності представників Заходу", - уточнив він.

Разом з цим кандидат у президенти наголосив, що не збирається жертвувати територіями і людьми. "Цілісність України має бути константою", - підкреслив Зеленський.

За словами кандидата, війна на Донбасі - одна з двох глобальних проблем України. Друга - люди бояться інвестувати в Україну. Аби поліпшити інвестиційний клімат Зеленський пропонує усунути тиск на бізнес з боку силових структур та створити окремий орган, що буде займатися економічними злочинами.

Нагадаємо, 31 березня в Україні відбувся перший тур виборів президента України. Згідно за результатами підрахунку 100% до другого туру проходять Володимир Зеленський (30,24%) і Петро Порошенко (15,95%). Тимошенко зайняла третє місце з результатом в 13,4%. Єдиним регіоном, де вона здобула перемогу, стала Івано-Франківська область. Порошенко переміг у Львівській і Тернопільській областях, Юрій Бойко - у Луганській та Донецькій областях, а Зеленський - у решті.

Зеленський закликав свого опонента провести дебати на НСК "Олімпійський" у Києві. Порошенко на його виклик погодився. У МВС вже заявили про готовність забезпечити порядок на головній спортивній арені столиці

Залиште свій коментар

Вибір редакції