Зеленський відреагував на рішення КС скасувати статтю про незаконне збагачення: Один із кандидатів сяде до в’язниці

Дата публікації
Перегляди
5830
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Зеленський відреагував на рішення КС скасувати статтю про незаконне збагачення: Один із кандидатів сяде до в’язниці

Фото: УНІАН

Кандидат у президенти пообіцяв напрацювати механізм притягнення до відповідальності корумпованих чиновників.

Кандидат у президенти Володимир Зеленський після появи інформації про рішення Конституційного суду скасувати статтю про незаконне збагачення заявив, що влада руками суддів намагається уникнути відповідальності за корупцію.

Про це він написав на свої сторінці у Facebook у середу, 27 лютого.

"Ідучи, сьогоднішня влада вирішила забрати з собою вкрадене у народу, в армії, що воює. Вчора ми дізналися про розкрадання в "Укроборонпромі", сьогодні – про те, що влада руками суддів Конституційного Суду звільнила себе від відповідальності не лише за ці крадіжки, а й за інші, в рази більші. Конституційний Суд визнав неконституційною кримінальну відповідальність чиновників за незаконне збагачення, – вважає Зеленський. – Тобто за все, що влада вкрала за останні 5 років, притягнути до відповідальності буде неможливо".

Ідучи, сьогоднішня влада вирішила забрати з собою вкрадене у народу, в армії, що воює. Вчора ми дізналися про...

Опубликовано Владимир Зеленский Среда, 27 февраля 2019 г.

Він також запевнив, що його команда разом з експертами підготує відповідь клептократам, щоб "жоден із них не уникнув відповідальності".

"Кандидатів багато, але один із них, без сумнівів, сяде до в’язниці!" – підсумував Зеленський, який за останніми соціологічними опитуваннями залишається лідером передвиборчих симпатій українців.

Нагадаємо, за даними ЗМІ, Конституційний суд 26 лютого визнав неконституційною статтю 368-2 Кримінального кодексу, яка передбачає кримінальне покарання за незаконне збагачення. Суд вирішив, що положення статті не відповідають принципам верховенства права та презумпції невинуватості. Зокрема, стаття про незаконне збагачення нібито зобов’язує самого підозрюваного довести законність його статків. Тоді як законодавство покладає тягар доведення винятково на обвинувачення.

Конституційний суд скасував кримінальну статтю про незаконне збагачення

Конституційний суд скасував кримінальну статтю про незаконне збагачення


Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Зеленський Володимир Олександрович
Дата публікації
Перегляди
5830
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація