Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Зеленський виніс догану заступникам Богдана

Вони "неналежно виконували посадові обов’язки".

Президент України Володимир Зеленський оголосив догану двом заступникам глави ОП Андрія Богдана.

Відповідні укази розміщення на сайті президента.

Так, догану отримав перший заступник Керівника Офісу Президента Сергій Трофімов та заступник керівника ОП Кирило Тимошенко.

Як зазначається, таке покарання їх спіткало через "неналежне виконання посадових обов’язків", зокрема, за результатами робочої поїздки Зеленського до Дніпропетровської області. Інших деталей в указі нема.

У коментарі УП заступник глави ОПУ Кирило Тимошенко ухилився від прямої відповіді, про те як саме він "не впорався" зі службовими обов’язками. "Хто більше працює – той більше доган отримує", - сказав він.

Нагадаємо, у Дніпрі Зеленський представив нового керівника області - 33-річного бізнесмена Олександра Бондаренка. Окрім цього, з міським головою президент оглянув  реконструйований міст. Борис Філатов обіцяв піти у відставку, якщо переправу, ремонт якої затягнувся на 2 роки, не завершать за два місяці. Міст відкрили вчасно, але тепер прокуратура перевіряє, скільки державних грошей було вкрадено під час ремонту, і чи безпечна тепер переправа. Поки експерти не нададуть свої висновки - парі між мером і президентом триватиме. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції