Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Зеленський вручив стартапам грантів на дев'ять млн гривень

Державне фінансування отримали вісім компаній.

21 лютого вісім компаній отримали сертифікати на загальну суму в 9 млн гривень від Українського фонду стартапів для реалізації своїх ідей.

У церемонії нагородження взяв участь президент України Володимир Зеленський, йдеться на сайті глави держави.

Так, державне фінансування отримали мобільний додаток BioBin, пошуковий сервіс Pytag, український сталий бренд жіночого одягу Framiore, сервіс юридичної допомоги "Правомен", інформаційно-аналітична система з управління землями сільськогосподарського призначення FieldBI, технологія нанополімеризації BIOC, сервіс з оцінки локацій для успішного розвитку бізнесу GeoDesign.info, розробник рішень для безпілотних літаків AeroDrone.

"Сьогодні перші переможці отримають державне фінансування своїх стартапів. Це – інвестиційні проєкти у різних сферах, які можуть поліпшити життя як окремих секторів, так і звичайних громадянин України", – сказав президент під час привітання переможців.

Зеленський вважає, ці інвестиційні проєкти є допомогою маленькому бізнесу стати великим.

Як зазначається, Український фонд стартапів надає фінансування компаніям, які перебувають на ранньому етапі розвитку. Стартап, який відповідає всім критеріям відбору, може отримати до 75 тис. доларів від держави: до 25 тис. на стадії pre-seed та до 50 тис. доларів – на стадії seed.

Проєкти проходять конкурсний відбір. Спочатку їх оцінюють експерти. Після отримання достатньої кількості балів стартапи потрапляють на pitch day, де переможців визначає конкурсна комісія.

Нагадаємо, 2 грудня в Україні запустили держфонд, який виділятиме гранти стартапам. Основні сфери фінансування включають штучний інтелект, доповнену реальність, Big Data, блокчейн, кібербезпеку, оборону, медицину та охорону здоров’я, подорожі, фінансові технології, освітні технології, робототехніку, професійні послуги, програмне забезпечення як послугу, виробництво, електронну комерцію, інтернет речей. Фонд надаватиме фінансування у формі грантів, а не за рахунок участі в капіталі.

Відео "Стартапи" для бізнесменів-початківців: чи допоможе п'ята група ФОПів новоспеченим підприємцям

Стартапам усюди в нас дорога! П'яту групу ФОПів пропонують створити депутати від партії "Слуга народу". У новому законопроєкті вони хочуть включити до неї "стартапи" – так вони називають усі нові бізнеси – і позбавити їх оподаткування на пільгові 9 місяців. Які умови натомість висувають парламентарі до новоспечених підприємців – розповімо далі. Більше - у розділі Економіка.

"Стартапи" для бізнесменів-початківців: чи допоможе п'ята група ФОПів новоспеченим підприємцям

Залиште свій коментар

Вибір редакції