Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Зеленський взяв участь в інтронізації імператора Японії

Президент України взяв участь в урочистостях у Токіо.

Президент України Володимир Зеленський та перша леді Олена Зеленська взяли участь в інтронізації імператора Японії Нарухіто.

Про це 22 жовтня на сайті Офісу президента.

Зазначається, що Україна є однією з майже 200 країн, представники яких прибули у Токіо для участі в церемонії. Останнє сходження на трон японського імператора відбулося 30 років тому, а Володимир Зеленський став першим українським Президентом, запрошеним на інтронізацію. Церемонія інтронізації тривала понад пів години.

"Для мене велика честь взяти участь в інтронізації Імператора Нарухіто. Проведення стародавнього обряду в сучасній Японії є прикладом того, як в одній державі можуть співіснувати і глибока повага до традицій, і впровадження новітніх високих технологій для поліпшення життя кожної людини", – сказав Зеленський після закінчення церимонії.

Участь Президента України Володимира Зеленського та пані Олени Зеленської у церемонії інтронізації Імператора Японії Нарухіто.

Президент Володимир Зеленський та Перша Леді Олена Зеленська беруть участь в інтронізації японського імператора Нарухіто. Сьогодні це одна з головних світових подій. До Токіо з‘їхалося понад 2000 гостей з більш ніж 180 країн. З новим імператором у Японії почалася нова ера «рейва», що можна перекласти як «гарна гармонія». Нарухіто зійде на 6,5-метровий трон. Традиційна церемонія яскрава і добре продумана. Остання інтронізація японського імператора відбулася 30 років тому. Володимир Зеленський став першим українським Президентом, запрошеним на церемонію. Дивіться пряму трансляцію тут.

Опубліковано Офіс Президента України Понеділок, 21 жовтня 2019 р.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський вранці 21 жовтня прибув з робочим візитом до Японії. Програмою візиту передбачені зустрічі Зеленського з прем'єрміністром Японії Сіндзо Абе, керівниками обох палат парламенту, членами парламентської асоціації дружби з Україною, керівництвом Японського агентства міжнародного розвитку та Японської асоціації нової економіки, представниками місцевого бізнесу. Також запланована низка двосторонніх зустрічей президента України з лідерами іноземних країн. 

Відео Під час візиту до Японії Зеленський подякував прем'єру за послідовну підтримку України

Володимир Зеленський зустрівся із прем'єром Японії Сіндзо Абе. Подякував за послідовну підтримку територіальної цілісності України та збереження санкцій проти Росії. Із початку агресії, нагадав Зеленський, Японія надала Україні  допомоги на майже 2 мільярди доларів.  

Під час візиту до Японії Зеленський подякував прем'єру за послідовну підтримку України

Залиште свій коментар

Вибір редакції