Зеленський з великим відривом залишається лідером симпатій українців – SOCIS

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Соціологи дослідили політичні вподобання громадян країни.

Найбільшою довірою серед громадян України користується президент Володимир Зеленський. Такими стали підсумки соціологічного дослідження центру SOCIS "Соціально-політична ситуація в Україні", проведеного 1-10 лютого 2020 року.

За його даними, 57,2% респондентів позитивно оцінюють політика та його роботу. Антирейтинг Зеленського вимірюється цифрою 36,5% опитаних. Президент виявився єдиним з-поміж політиків, чий баланс довіри серед населення є позитивним.

Фотогалерея Першим кваліфікований електронний підпис на ID-картці отримав Зеленський - МВС (4 фото)

Схвально відгукнулися про режисера Олега Сенцова 34,8% респондентів, тоді як негативне ставлення до нього засвідчили 40,3%. Замкнув трійку лідерів симпатій спікер Верховної Ради Дмитро Разумков. Його рейтинг склав 31,4%, протилежний показник – 46,5%.

Серед інших показників можна виділити попереднього президента Петра Порошенка з 22,2% (антирейтинг 70,3%), чинного мера Києва Віталія Кличка з 21,3% (антирейтинг 67,8%) та чинного на момент проведення опитування керівника Офісу президента Андрія Богдана з 19,8% (антирейтинг 54,3%).

При цьому в разі проведення виборів глави держави за кандидатуру Володимира Зеленського проголосували б 38,4%. Лідера партії "Європейська солідарність" Петра Порошенка готові підтримати на президентських виборах 9,6% опитаних, лідера партії "Опозиційна платформа - За життя" Юрію Бойка - 9,3%, лідерку партії "Батьківщина" Юлію Тимошенко - 7,5%, лідера партії "Сила і честь" Ігоря Смешка - 3,9%, лідера Радикальної партії Олега Ляшка - 2,4%.

В рамках дослідження методом інтерв'ю face to face за місцем проживання було опитано 2000 респондентів віком від 18 років. Дослідження проводилося за ознаками статі, віку, типу поселення (місто / село) і поділу на регіони. Статистична похибка дослідження: +/- 2,1% (з ймовірністю 0,95).

Раніше в лютому SOCIS оприлюднив дані про підтримку політичних партій українцями. Станом на кінець січня, прохідних бар'єр до Верховної Ради подолали б чотири політичні сили.

Відео Рейтинг довіри до президента Володимира Зеленського знизився до 49% - опитування

Рейтинг довіри до президента Володимира Зеленського падає. Якщо у грудні йому довіряли 63% українців, то в січні показник впав до 49%. Це дані спеціалістів з Центру соціального моніторингу і українського інституту соцдосліджень імені Яременка, які провели опитування серед громадян. Вони зауважують - попри падіння рейтингу, саме Зеленський нині залишається людиною, якій українці довіряють більше за всіх.  

Рейтинг довіри до президента Володимира Зеленського знизився до 49% - опитування

Залиште свій коментар

Вибір редакції