Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Зеленський закликав не звертати уваги на "політиків, які померли"

Президент попросив довіряти йому перед зустріччю "нормандської четвірки".

Президент Володимир Зеленський у зверненні до українців закликав не звертати уваги на "політиків, які померли".

"Я хотів би, щоби ви, люди, які повірили мені, нашій команді, щоб ви не звертали уваги на деяких політичних сил, деяких політиків, які вже, я гадаю, як політики померли, а як люди вони зовсім не народжувались ніколи. Я хочу, щоб ви не звертались на їх гасла, на якусь фейкову зраду, тому що вони вже нікому не потрібні, ці люди", – сказав Зеленський у відеозверненні на YouTube-каналі Офісу президента України. 

За словами глави держави, ці політики грають на чутливій темі війни на сході України, і це для них єдина можливість спіймати цей хайп, бо, за його словами, не мають довіри людей та політичного рейтингу. Зеленський переконує, що ці політики "не мають ніякої можливості зараз припинити війну і не мають ніякої можливості повернути наших людей"

"Ви мені довірилися і довіряйте, ніякої зради не буде, але я буду більше впевнено та міцніше поводити себе на зустрічі ["нормандської четвірки"], якщо буду знати, що мені країна довіряє, що за моєю спиною цілий наш незалежний народ", – сказав Зеленський.

Зустріч у "нормандському форматі" має відбутися 9 грудня - цю дату підтвердили всі сторони.

Як повідомлялося, у Мінську на переговорах учасників Тристоронньої контактної групи із врегулювання ситуації на Донбасі було знято усі перешкоди на шляху до зустрічі лідерів країн "нормандського формату".

"Розведення сил та засобів в районі н.п. Золоте, Петрівське та Станиця Луганська стало останніми кроками в цьому напрямку", - зазначила прес-секретар представника України у ТКГ Леоніда Кучми Дарка Оліфер. 

16 вересня президент України Володимир Зеленський назвав основні три питання, які будуть обговорюватися на саміті – звільнення полонених за принципом "всіх на всіх", розведення військ по всій лінії фронту, а також умови проведення місцевих виборів на окупованих територіях.

ТСН.ua розповідає деталі кожного із цих пунктів та можливі перспективи цих домовленостей.

Відео Пристайко розповів про план "Б", якщо нормандський і мінський формати не будуть дієвими

Міністр закордонних справ Вадим Пристайко заявив про це після зустрічі із представниками зовнішньополітичних відомств ЄС. У Брюсселі та Люксембургу Вадим Пристайко брав участь у комітеті Європарламенту із закордонних справ. Там, зокрема йшлося про реформи, російську агресію та підготовку до саміту в "нормандському форматі".    

Пристайко розповів про план "Б", якщо нормандський і мінський формати не будуть дієвими

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції