Зеленський закликав операторів зв’язку пришвидшити покриття України інтернетом

Дата публікації
Перегляди
1086
Зеленський закликав операторів зв’язку пришвидшити покриття України інтернетом

Сайт президента України

В Офісі президента відбулась відповідна зустріч.

Президент України Володимир Зеленський провів зустріч із представниками операторів зв’язку в Україні та закликав їх пришвидшити покриття країни інтернетом.

Про це повідомляє пресслужба ОП.

"Зараз в Україні 5 тисяч 800 маленьких містечок, де немає зв’язку. Я сам бачу це, коли їжджу до цих містечок. І не секрет, що на деяких дорогах люди по пів години не мають жодного зв’язку взагалі. Треба змінювати це, і змінювати швидше", – заявив Зеленський.

За його словами, доступ до інтернету має з'явитися і в потягах "Укрзалізниці", і на українських дорогах. Зеленський також закликав операторів виконувати указ президента № 497 "Про деякі заходи з покращення доступу до мобільного інтернету" у повному обсязі.

"Дуже тішить статистика за квітень – вперше мобільний широкосмуговий доступ до інтернету з’явився у 870 населених пунктах, у яких проживає 390 тисяч осіб, а додатковий оператор з’явився ще в 550 пунктах. Це можливо! Давайте рухатися швидкими темпами й надалі", – зазначив Глава держави.

Нагадаємо, 22 квітня президент України Володимир Зеленський дав завдання Кабміну забезпечити українців можливістю отримувати усі державні послуги онлайн. Він запевнив, що нині достатньо політичної волі для подальших цифрових перетворень України. Влада й надалі змінюватиме застаріле законодавство, що заважає цифровим реформам.

МОЗ радить утриматися від виходу з дому, а продукти замовляти через інтернет

МОЗ радить утриматися від виходу з дому, а продукти замовляти через інтернет
Наступна публікація