Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Зеленський залишив при собі радника Порошенка

Руслан Демченко працював також в адміністраціях Кучми та Ющенка.

Президент України Володимир Зеленський препризначив Руслана Демченка своїм радником.

23 липня глава держави підписав два укази, в яких спочатку звільнив Демченка з посади радника президента, а потім призначив його на цю ж посаду.

Руслан Демченко з 2014 по 2019 роки був радником експрезидента України Петра Порошенка. За часи Віктора Януковича він обіймав посаду заступника міністра закордонних справ. 

У 2006-2010 роках Демченко був керівником офісу президента Віктор Ющенка. Він також працював в адміністрації президента Леоніда Кучми наприкінці 1990-х років, де обіймав посаду заступника керівника управління.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський повідомив, що заступник глави Офісу президента України Руслан Рябошапка розглядається як один із кандидатів на посаду генпрокурора України.  

ВідеоВолодимир Зеленський звільнив одразу 11 послів

Зокрема й представника України у США Валерія Чалого. Окрім того, повернутися до Києва мають посли Кіпру, Туркменістану, Ватикану, Мальти, Йорданії, кількох африканських та латиноамериканських держав. У президента пояснюють, більшість зі звільнених послів перебували на посаді значно більший термін, ніж це передбачено традиційним терміном ротацій.   

Володимир Зеленський звільнив одразу 11 послів

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції