Зеленський замінив Лутковську у Тристоронній контактній групі

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новим уповноваженим представником України в робочій підгрупі ТКГ став Геннадій Кузнєцов.

Президент України Володимир Зеленський призначив нового уповноваженого представника України в робочій підгрупі Тристоронньої контактної групи з мирного врегулювання ситуації на Донбасі.

Відповідний указ оприлюднено на сайті глави держави.

"На часткову зміну статті 1 Указу президента України від 19 червня 2019 року №414 "Питання забезпечення представництва України у Тристоронній контактній групі" (зі змінами, внесеними указами від 9 липня 2019 року № 504, від 13 серпня 2019 року № 596 та від 18 вересня 2019 року № 701) уповноважити Кузнєцова Геннадія Івановича представляти Україну у робочій підгрупі з гуманітарних питань Тристоронньої контактної групи, увільнивши від виконання цих обов’язків Валерію Лутковську", - йдеться у документі.

Зазначимо, Кузнєцов - генерал-майор Служби безпеки України, від березня 2014 року до січня 2015 року очолював Центр спецоперацій з боротьби з тероризмом СБУ.

Плейлист 12 відео Тристороння контактна група — Мінські угоди

Для мирного врегулювання ситуації на сході України сформована уповноважена група представників України, ОБСЄ та Росії. Мінські перемовини проводились з метою полегшення дипломатичного вирішення війни на сході України. Головне про узгодження і порушення Мінських угод.

Тристороння контактна група — Мінські угоди

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський 11 лютого звільнив з посади одіозного очільника свого Офісу Андрія Богдана. З самого початку присутність в команді юриста викликала шквал критики у суспільстві та розмови про "людину Коломойського" в Офісі президента. ТСН.ua розповідає про найрезонансніші скандали тепер вже колишнього керівника Офісу Зеленського.

Водночас на місце Богдана було призначено помічника Зеленського Андрія Єрмака. У команді президента він був особистим помічником, займався відносинами України із Росією та США, особливо у питанні врегулювання конфлікту на Донбасі. Зібрали в одному матеріалі те, що казав Єрмак про Донбас, Росію, США та роботу на Зеленського.

Залиште свій коментар

Вибір редакції