Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Зеленський замінив у складі Національної інвестиційної ради топ-менеджера General Electric

Попередні зміни у складі інвестради були місяць тому.

Президент України Володимир Зеленський своїм указом змінив склад Національної інвестиційної ради.

Зокрема, він вивів зі складу Джеймі Міллера. Раніше він був старший віцепрезидентом, фінансовим директором компанії "General Electric" (США).

Водночас Зеленський увів до складу інвестради (за згодою) старшого віцепрезидента, президента і головного виконавчого директора компанії General Electric Жерома Пекресса.

Нагадаємо, місяць тому Зеленський вніс зміни до складу Національної інвестиційної ради. Згідно із документом, склад Ради поповнили тодішні заступники керівника Офісу президента України - Олексій Гончарук і Вадим Пристайко. Також Зеленський увів до складу Націнвестради представників великих іноземних компаній, зокрема: головного виконавчого директора корпорації "Citigroup Inc." (США) по роботі з країнами Європи, Близького Сходу та Африки Девіда Лівінгстона, голову правління та виконавчого директора компанії "Rakuten Inc." (Японія) Хіроші Mікітані та старшого віцепрезидента, фінансового директора компанії "General Electric" (США) Джеймі Міллєра.

Відео Інвестувати в Україну закликав президент Зеленський канадських бізнесменів

Глава держави зустрівся з представниками бізнесу, що входять до Економічного клубу Канади. Їм розповів про потенціал нашої держави і запровадження реформ, і наголосив, що інвестиційні проекти, спрямовані на відновлення Донбасу, розглядатимуть першочергово. Президент Зеленський також зазначив, що зацікавити інвесторів в Україні можуть ІТ-галузь, виробництво "зеленої" енергії та видобуток корисних копалин.  

Інвестувати в Україну закликав президент Зеленський канадських бізнесменів

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції