Зеленський заохотив бізнес Канади інвестувати в Україну та розповів про додаткові $ 10 млрд у бюджет

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Ці гроші президент очікує отримати за підсумком виведення з тіні економіки та поліпшення захисту чесного бізнесу.

У Торонто відбулася зустріч президента Володимира Зеленського з членами парламенту Канади та представниками групи дружби з Україною. Про це повідомляє пресслужба глави української держави.

Зеленський подякував депутатам за консолідовану підтримку Канадою України та протидію російській агресії за допомогою санкцій. Глава держави висловив сподівання на продовження активних міжпарламентських контактів після формування у новому складі Верховної Ради України депутатської групи зі зв’язків з Канадою.

Також український лідер мав зустріч із представниками бізнесу, які входять до Economic Club of Canada. Їх він закликав інвестувати в Україну, яку назвав однією "з найбільш перспективних країн з великим потенціалом зростання". Зеленський розповів канадцям про призначення нового керівництва СБУ, прикордонної, митної та податкової служб, котрі покликані побороти контрабанду та корупцію. "Поступово звільняються люди, яких пов’язували з рейдерством і маніпуляціями з державними реєстрами", - запевнив президент.

Зеленський у Канаді_02

Він також наголосив, що перемога над "сірими" та відверто протизаконними схемами, а також підтримка "білого" бізнесу дозволять Україні щороку отримувати додаткові 10 млрд доларів у бюджет. "Нам потрібні справедливі суди. Зараз українській судовій системі не вірять ні суспільство, ні інвестори. Ми це змінимо. Наша команда готує для цього окремий план", – заявив Зеленський.

Окремо він виділив тему відновлення Донбасу та запевнив, що проекти щодо інвестування в цей регіон розглядатимуться першочергово. Канадським бізнесменам глава держави запропонував створити спеціальний інвестфонд для спільного інвестування в українські проекти. "Як президент України можу гарантувати повну підтримку реалізації такого проекту та захист інвестицій. Для цього створюється окрема команда", – заявив Зеленський.

Відео Україна та Канада домовились про спрощення візового режиму для молоді

Про це під час офіційного візиту до цієї країни президент України Володимир Зеленський домовився з канадським прем'єр-міністром Джастіном Трюдо. Деталі обіцяють повідомити після підписання угоди. Джастін Трюдо заявив і про наміри Канади розширити санкції проти Росії. Також уряд країни упродовж шести років надасть нашій країні 25 мільйонів доларів на реалізацію реформ.    

Україна та Канада домовились про спрощення візового режиму для молоді

Залиште свій коментар

Вибір редакції