Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Зеленський запропонував ввести в Мінські переговори людей, яким довелося покинути окупований Донбас

Президент підкреслив, що постійно веде діалог з людьми з окупованих територій.

Президент України Володимир Зеленський хотів би ввести в переговори ТКГ в Мінську жителів окупованих територій, яким довелося їх залишити.

Про це він сказав на пресконференції за підсумками зустрічі в "нормандському форматі", відповідаючи на питання про готовність контактувати з людьми з окупованих територій.

"Звичайно, я готовий. Мало того, я весь час говорю з ними", - сказав Зеленський і висловив жаль, що для детального обговорення цієї теми не вистачило часу.

"Давайте чесно, ми в Мінську засідаємо, і там є представники, ми їх називаємо "сепаратисти". І вони нібито жителі окупованого Донбасу. А у мене величезна кількість друзів – жителі окупованого Донбасу, інтелігентні люди, що втекли від куль, які втекли від вибухів, які втратили дім, нерухомість, близьких. Вони сьогодні живуть на території, яку контролює незалежна Україна. І я з ними в діалозі", - сказав Зеленський.

Він зазначив, що і в компанії "Квартал 95" була величезна кількість жителів окупованого Донбасу, і в місцях розведення військ президент України також з ними спілкувався.

Так, Зеленський хоче, щоб до "нібито представників окупованого Донбасу" в Мінську приєдналися ті, хто виїхав звідти.

Президент також запросив російську журналістку, яка поставила запитання, на Донбас, аби особисто показати, як живуть і працюють місцеві.

Відео Зеленський перейшов на російську мову та розповів, як спілкується з жителями Донбасу

На пресконференції Зеленський запросив російську журналістку на Донбас, аби особисто показати, як живуть і працюють місцеві.

Зеленський перейшов на російську мову та розповів, як спілкується з жителями Донбасу

Зазначимо, раніше про це говорив помічник Зеленського Андрій Єрмак. "В Мінських домовленості практично в кожному пункті є, що це має бути узгоджено з представниками територій. І весь час чомусь представниками територій були представники невизначених організацій, які сьогодні не підтримані і не приймаються офіційно жодною державою, навіть Росією", — зазначав він. Єрмак сказав, що є дев'ять районів Луганської області дев'ять районів у Донецькій області, і було б логічно, щоб їх представляли 18 осіб від кожної області, "яких призначить Україна". Також, за словами Єрмака, українська сторона хоче, щоб це були відомі люди, до яких прислухаються, які мають хорошу репутацію. Наприклад, спортсмени або діячі культури.

Залиште свій коментар

Вибір редакції