Зеленський запросив Байдена до України: Блінкен відповів на пропозицію

Зеленський запросив Байдена до України: Блінкен відповів на пропозицію

УНІАН

Держсекретар США запевнив, що передасть запрошення Байдену, щойно повернеться до країни.

Президент Володимир Зеленський запросив президента США Джо Байдена приїхати до України з офіційним візитом в рік 30-річчя Незалежності. Запрошення американському лідеру Зеленський передав через державного секретаря США Ентоні Блінкена, який перебуває в Києві.

Про це Зеленський сказав на брифінгу 6 травня після зустрічі з Ентоні Блінкеном.

Глава держави зауважив, що вірить в цю зустріч, і підкреслив її важливість для обох держав. Утім, коли саме відбудеться зустріч і в якому форматі, поки невідомо.

"Я запросив президента США з офіційним візитом приїхати в Україну цьогоріч на 30-річчя незалежності. Я не знаю, в якому форматі може відбутися ця зустріч, це залежить від обох країн. Наше запрошення Байден отримав. Я вірю, що ця зустріч відбудеться, адже вона важлива для обох країн", - сказав Зеленський.

Своєю чергою, Ентоні Блінкен пояснив, що через пандемію коронавірусу організовувати візити дуже складно. Держсекретар зауважив, що Байден спробує знайти час для візиту і приїде до України. 

"Я дуже вдячний за запрошення, яке я передам президенту Байдену, щойно я повернусь... Ми знайдемо відповідний час, коли ми зможемо приїхати до України і провести тут час", - заявив він.

Нагадаємо, держсекретар США Ентоні Блінкен, який 6 травня перебуває з візитом у Києві, після зустрічі із президентом України Володимиром Зеленським вийшов до журналістів на брифінг, під час якого розповів теми бесіди із главою держави і очільником МЗС Дмитром Кулебою.

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Новини України: Ентоні Блінкен зустрівся з Володимиром Зеленським

Новини України: Ентоні Блінкен зустрівся з Володимиром Зеленським