Зеленський запросив власника Viber до інвестиційної ради України

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Засновник компанії Rakuten зацікавлений розвитком бізнесу в нашій державі.

Президент Володимир Зеленський провів зустріч із засновником японської компанії Rakuten Хіроші Мікітані. Про це повідомляє пресслужба глави української держави.

Гість із Японії назвав ринок України одним із пріоритетних для своєї фірми, яка володіє популярним сервісом Viber. На зустрічі йшлося про розширення офісу в Одесі та відкриття нового офісу Rakuten у Києві. Також Зеленський запросив Мікітані увійти до складу Національної інвестиційної ради.

Засновник Rakuten висловив готовність підтримувати ідею збільшення кількості інвестиційних проектів з боку Японії та схвально відгукнувся про ініціативу Зеленського "Держава у смартфоні". На думку Мікітані, тісна співпраця у цьому проекті буде взаємовигідною, оскільки Viber є невід'ємною частиною смартфона майже кожного українця.

ВідеоЗеленський підписав указ про реорганізацію Адміністрації президента

Замість адміністрації - офіс глави держави. І буде він не на Банковій, а на Європейській площі. Володимир Зеленський підписав указ про реорганізацію адміністрації, а його команда оприлюднила ролик, де показують, куди реформована структура переїде.  

Зеленський підписав указ про реорганізацію Адміністрації президента

Залиште свій коментар

Вибір редакції