Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Зеленський затвердив новий склад Національної інвестради. Повний список

Зі складу Ради виведено Джеймса Коулза.

Президент України Володимир Зеленський 9 серпня вніс зміни до складу Національної інвестиційної ради.

Указ президента оприлюднено на його офіційному сайті.

Згідно із документом, склад Ради поповнили заступники керівника Офісу президента України - Олексій Гончарук і Вадим Пристайко. Також Зеленський увів до складу Націнвестради представників великих іноземних компаній, зокрема: головного виконавчого директора корпорації "Citigroup Inc." (США) по роботі з країнами Європи, Близького Сходу та Африки Девіда Лівінгстона, голову правління та виконавчого директора компанії "Rakuten Inc." (Японія) Хіроші Mікітані та старшого віце-президента, фінансового директора компанії "General Electric" (США) Джеймі Міллєра.

Крім того, зі складу Національної інвестиційної ради виведено Джеймса Коулза.

Нагадаємо, 7 серпня Володимир Зеленський створив комісію з питань правової реформи. Комісія є консультативно-дорадчим органом при президентові. Вона пропонуватиме главі держави, як вдосконалити правову систему України, які зміни варто внести до Конституції, законодавства про організацію судової влади, здійснення правосуддя тощо.

У комісії – двоє співголів: Михайло Буроменський (професор кафедри міжнародного права Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка, член-кореспондент Національної академії правових наук України, доктор юридичних наук - за згодою) та Руслан Рябошапка (заступник керівника Офісу президента). До складу також увійшли українські та іноземні експерти – повний список за цим посиланням.

Залиште свій коментар

Вибір редакції