Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Ментальне" повернення людей та стабільні пенсії: Зеленський дав завдання новому главі Донеччини

Він вважає, що процесами завершення війни на Донбасі і відновленням регіону потрібно займатися паралельно.

Президент України Володимир Зеленський вважає, що першочергове завдання новопризначеного керівника Донецької ОДА - це якісна інфраструктура та своєчасна виплата зарплат і пенсій.

Про це він сказав 5 липня у Краматорську, йдеться на сайті президента.

"За Донбасом прискіпливо стежить увесь світ – під час зустрічей за кордоном піднімаю це питання як пріоритет. А головне – за Донбасом спостерігає вся Україна. Ми маємо показати всім наочно, особливо українцям на окупованій території, що ми всі – єдина країна", – сказав Володимир Зеленський.

Глава держави зробив акцент на важливості забезпечення якісного водопостачання у Донецькій області. Президент повідомив, що спілкувався щодо цього з прем'єр-міністром. Крім того, серед пріоритетів – відновлення Краматорського аеропорту та погашення заборгованості із зарплатні на шахтах.

Зеленський зазначив, що соціально-гуманітарні питання на Донбасі можна вирішувати вже зараз. "Ми зобов'язані паралельно закінчувати війну та відновлювати Донбас", – підкреслив він.

"Важливе повернення ментальне наших людей, які живуть на тимчасово окупованих територіях. Це стабільна виплата пенсій, зручний перетин КПВВ. Багато питань", - цитує Зеленського Інтерфакс-Україна.

Раніше президент України Володимир Зеленський призначив новим головою Донецької обласної державної адміністрації колишнього військового прокурора Павла Кириленка. Представляючи нового очільника ОДА, Зеленський пояснив, що батьки Кириленка живуть на окупованій території Донбасу, але підтримують Україну, а сам він виїхав з перших днів окупації.

Залиште свій коментар

Вибір редакції