Зеленський заявив про необхідність отримання вичерпного переліку реформ для вступу України до НАТО

Зеленський заявив про необхідність отримання вичерпного переліку реформ для вступу України до НАТО

Зеленський заявив, що необхідно закінчити період невизначеності.

Президент України Зеленський заявив, що Україна хоче отримати вичерпний перелік реформ, виконання яких дозволить державі перейти до наступного етапу інтеграції з НАТО.

Про це глава держави сказав, виступаючи на Міжнародній конференції з питань реформ в Україні у Вільнюсі 7 липня.

Так, Зеленський наголосив, що "ключ до позитивних рішень наших євроатлантичних прагнень - це передусім успіх українських реформ". І, як він додав, Україна прагне до узгоджених з Альянсом критеріїв, конкретних маркерів, за якими надалі буде оцінюватися успішність реформ і готовність до членства в НАТО.

"Через 13 років після Бухарестського саміту НАТО слід закінчити період невизначеності та почати втілювати в життя підтвердження політичного рішення про майбутнє членство України в НАТО. Згоден, що ключ до позитивного рішення наших євроатлантичних прагнень - це, передусім, успіх наших реформ. І ми будемо і надалі робити все, щоб прискорити темп реформ, зокрема, в межах виконання річних національних програм під егідою Комісії Україна - НАТО. Але вже сьогодні ми б хотіли отримати вичерпний перелік реформ, виконання яких дозволить перейти до наступного етапу нашої інтеграції з Альянсом", - заявив Зеленський.

Як повідомлялося, речник президента РФ Дмитро Пєсков заявив, що членство України в НАТО буде "червоною лінією" для Москви. Він стурбований розмовами про те, що одного дня Києву можуть надати План дій щодо членства в Альянсі.

Своєю чергою, у НАТО оголосили, що Україна отримає членство через ПДЧ, а генеральний секретар альянсу Єнс Столтенберг заявив, що Росія не має права втручатися в питання вступу України.

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Зеленський Володимир Олександрович
Дата публікації
Перегляди
510
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація