Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Зеленський заявив, що перемовини з Путіним призвели до "деяких чутливих рішень"

Очільник України розповів, що підштовхнуло його до президенства.

Президент Володимир Зеленський після перемовин з російським колегою Володимиром Путіним переконаний, що очільник РФ розуміє, що Україна - незалежна держава, попри його попередні заяви. 

Про це Зеленський розповів в інтерв'ю виданню The Times of Israel.

За його словами, з Путіним вже почався діалог - для цього було створено формат, який привів до "деяких чутливих рішень". "Ми повернули наших полонених, наші кораблі. Після трьох років без зустрічей нам вдалося домовитися про "нормандський формат". Після цього відбувся другий обмін полоненими - найбільший подібний обмін", - сказав президент України.

Відповідаючи на питання про те, що Путін одного разу говорив, що Україна - це не країна і, чи думає він так зараз, Зеленський пояснив, що не знає, про що думає російський президент. "Він не сказав мені. Я думаю, він розуміє моє ставлення: Україна - незалежна країна. Ми велика країна, найбільша в Європі. Я думаю, що він розуміє. Що він думає про це? Це в його голові", - зазначив Зеленський.

Він додав, що, якщо б він не прагнув до миру на сході, то ніколи б не мав наміру стати президентом. "Я хотів би, щоб це було набагато швидше. Є дуже складні питання. Я бачу прогрес, оскільки кількість вогню значно скорочується, але вони все ще присутні", - зазначив Зеленський.

Залиште свій коментар

Вибір редакції