Зеленський збільшив відрив, Порошенко - другий в опитуванні "СОЦІС"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Порівняно минулим опитуванням свій рейтинг збільшили Зеленський (+4%) та Гриценко (+2%).

Володимир Зеленський залишається лідером симпатій серед тих виборців, хто обов’язково буде голосувати та визначився з власним вибором.

За кандидата готові проголосувати 27,7%, йдеться у соціологічному опитуванні Центру соціальних та маркетингових досліджень "Соціс" від 5 до 10 березня 2019 року. Згідно із попереднім опитуванням Центру, його підтримка зросла на 4%.

На другому місці – чинний президент Петро Порошенко із результатом в 19,6%. За ним із суттєвим відривом іде екс-прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко. За неї готові віддати свої голоси 14,8% виборців. Порівняно з попереднім дослідженням вони обидва втратили по 1-2%.

Трохи далі від основної трійки йдуть висуванець партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат Юрій Бойко (9,6%) і лідер "Громадянської позиції" Анатолій Гриценко (8,2%), на користь якого зняли свої кандидатури нардеп Дмитро Добродомов, журналіст Дмитро Гнап та міський голова Львова Андрій Садовий.

У більшості опитаних виборців немає сумнівів, що Петра Порошенка переоберуть на другий термін. Його наздоганяє Зеленський (19,9%), а у перемозі Тимошенко переконано 13,2% виборців, тоді як у лютому найбільше українці були впевнені у перемозі саме Порошенка або Тимошенко.

Варто зазначити, що співзасновником центру "Соціс" є колишній голова фракції БПП у Верховній Раді, а нині політтехнолог та головний стратег передвиборчої кампанії Петра Порошенка Ігор Гринів.

Вибірка: 2 000 респондентів в усіх областях України (без врахування населення АР Крим та окупованих територій Донецької та Луганської областей). Вибірка репрезентативна для населення України віком від 18 років за такими показниками як стать, вік, тип поселення та область проживання. Статистична похибка дослідження: +/– 2,1%. Метод дослідження: особисте формалізоване інтерв’ю (face-to-face) за місцем проживання респондента.

Нагадаємо, згідно із соціологічним опитуванням групи "Рейтинг" Юлія Тимошенко посунула Петра Порошенка з другого місця.

ВідеоНайсвіжіші показники: трійка лідерів у президентських перегонах залишається незмінною

Це результати опитування компанії "Active Group", проведеного з 1 по 5 березня 2019 року. Володимир Зеленський - безумовний лідер. За нього збирається голосувати третина із тих, хто вже визначився зі своїм кандидатом. Друге місце посів би чинний президент - 17,5 %. Третя - лідерка "Батьківщини" Юлія Тимошенко - трохи більше 15% підтримки. 

Найсвіжіші показники: трійка лідерів у президентських перегонах залишається незмінною

Залиште свій коментар

Вибір редакції